TikTak - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TikTak Lo-Fi / Pelhřimov

„Projekt byl dokončen“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Přema

Škoda, že jsem to objevil až po ukončení projektu (hledal jsem různá adaptace Krchovského). Zní to moc dobře, slyším tam trošku ohlasy Mejlových elektroničtějších věcí - Šílenství a to, co dělal s Vozárym. Hodně drásavý poslech, díky!

Světlana

PROJEKT "TIKTAK" BYL DNES UKONČEN, BYLO UPLOADOVÁNO 20 SKLADEB V AUDIO I VIDEO FORMÁTU, POKRAČOVAT BUDU S JINOU HUDBOU NA NOVÉM PROFILU...

JoeJoe

Tak zas nový profil?? :-) Musím říci, že zvuk nástrojů je skvělý a celková aranž je perfektní. Ty písně mi strašně něco připomínají - nějakou kapelu. Až si vzpomenu, tak ti ji napíšu. Jinak chválím. Pokročil jsi ve zpěvu vážně o velký krok kupředu a o zvuku a klipech nemluvě. Pro mě je tento profil druhý nejlepší po projektu Gonzales.

Frapan

Čau Radku,koukám jak ti to přibejvá a je to pořád dobrý,včera jsem udělal taky další,jde mi to pomaleji,jsem velkej puntičkář.Jakou metodou děláš ty skvělá videa,teda jestli to není výrobní tajemství.
Měj se Franta

kaldoh

Přidávám pozdrav od svojí kdysejší kapely

Taktik

Zdraví
a sílu
Kaldoh

kaldoh

Ahoj, přečti si v mém info, koliká kapel jsem založil, škoda jen, že už jsem zapomenul, kam jsem je založil.
Ale stejně jako ty tady i já jsem byl prvním fanouškdem v profilu svojí vlastní kapely.
Zdar a sílu!