Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hc-Thrash-Metal-Roll-Experiment thrash-metalcore

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 1 342 ×
  • 2 319 ×
  • 3 202 ×
  • 4 166 ×
  • 5 185 ×

Novinky

OZNAM

Milý a vážený  návštevníci tohoto ultrabrutálného projektu vydžemovaných ryffov asi pred rokom a volačo, musím vám zdeliť, že počúvate artefakty stvorené počas skúšok, ktoré zvyčajne trvali asi hodinu, potom asi pol hodinu, Hynek rozbaľoval laptop a zapájal dva mikrofóny a ja som kuril cigu a pil pivo a sledoval ho a postupne zabúdal, čo sme vydžemovali a chceli nahrať. Potom sme si tie výdžemky zopákli a skúsili nahrať pod dojmom, že raz sa nám ozve nejaký Maximilián z Brazílie alebo Corry z Usa alebo Fredy z Medbolu a budeme traja a skúsime tie ktoré veci dokončiť aj teda vokálne. Nestalo sa.

...a tak vám zdielam, že počúvate artefakty Hynka a Rolla a pravdepodobne tak ako ich počujete, ták ,tak tu aj zostanú na veky vekov nedorobené...konkurz na spevákov sa totižto dnes skončil o 13tej a nenašiel sa žiaden vhodný výrobca počúvateľného vrieskaného strachu.

S pozdravom Hynek a Rollo. :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 23

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
3 555
Poslechnuto skladeb
1 224
Profil registrován
3.1.2010