Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Winterstorm power-metal / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Past members:

Kraťas - bicí

Ilja Tabačnik - bicí

Kamila Ungerová - zpěv

Jiří Všetíček - kytara

Milan Koláčný - kytara

Blanka Kunčarová - zpěv

Bio a historie

Shrnutí roku 2010

 

Leden - Do nového roku vstupujeme bez jednoho člena, chybí nám kytarista. Mrzneme ve zkušebně a tak hledáme novou.

Únor - Přichází poslední chybějící článek naší bandy. Post kytaristy obsazuje Milis a s ním přichází první nabídka na koncert. Začíná se zkoušet v novém složení a již v nové zkušebně. Koná se první pijatické soustředění v Poličce na Svitavsku.

Březen – 18.3. historicky první vystoupení v klubu XT3

Duben – 16.4. se na společném koncertu seznamujeme s kapelou Celtime (nyní kapely Celtime a Alexxia), banda je to povedená a tak přijímáme pozvání do Příbrami na další společný koncert 23.4.

Květen – Máj, lásky čas. A kapela cvičí zavřená ve zkušebně a nevystupuje.

Červen – už se nám stýskalo to kapele Celtime a tak společně vystupujeme 3.6. v Modré Vopici. Další koncert je 26.6.  v Exitu Chmelnice, pozvání tentokrát přišlo od kapely One to Three.

Červenec – MASTERS OF ROCK   - flákárna na fesťáku

Srpen – zavíráme se do studia a nahráváme demo. Názvy písní Temný pán a Jižní kříž. Od této chvíle začínáme pomalu všechny songy přetextovávat do češtiny.

Září – po létě jsme nabrali síly a vrhli se na šňůru koncertů. 8.9. Kain, 11.9. Svárov, 18.9. Cítoliby, 25.9. Příbram a tentokrát již s kapelou Alexxia (bývalí členové kapely Celtime).

Říjen – To jsme si poprvé vyzkoušeli veřejnou zkoušku, dá-li se to tak nazvat, jelikož koncertem určitě ne, a to 16.10 v Lipanech. Také zkoušíme s kamarádem Jirkou „zábavovky“, když nás oslovil, abychom zahráli na jeho narozeninové oslavě.

Listopad – 6.11. proběhla oslava narozenin kamaráda Jirky, kde jsme si hezky zahráli a do sytosti najedli. Na 13.11. jsme pozváni do Litoměřic na společný koncert s kapelou Steelfaith a Preludium .

Prosinec – Zkoušíme novou věc s názvem Kyrie Eleison a chystáme se Vánoce. Předtím jsme ale odehráli koncert v Praze Kobylisích v baru Fleapit, kde si mohli naši fanoušci poprvé koupit trika.