Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Vision pop-rock / České Budějovice

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • SeDívám 265 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

"Před rokem 2014 by asi ani jednoho z nich nenapadlo, že budou aktivně provozovat nějakou hudební činnost, ale nespokojenost s vlastními životy je svedla dohromady a začali společně zabíjet čas muzikou v bláhové iluzi, že světu něco přinesou."

"Název The Vision vznikl na základě jejich víry, že i tak rozdílní lidé mohou společně tvořit, pracovat, vzájemně se inspirovat a k tomu se mít docela rádi. Jejich věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším členem je třicet let, pochází z různých sociálních poměrů, jsou mezi nimi zdraví i nemocní, někdo má hudební vzdělání, jiný na tom pracuje, další nechce mít obecně se vzděláním nic společného a přesto trvají na výhradně vlastní tvorbě. Hele já ani nevím co hrají a jim je to jedno. Agrometal, pop možná funky? Oni občas tvrdí, že jsou rockeři, ale já myslím že ne. Kožený hadry nenosí, všude chodí včas, takže asi ne. Ať je to jak chce s ničím si moc hlavu nedělají. Pro ně je důležitější srdce než sluch, hrají pudově a vždy jim záleží i na tom posledním opilci u dveří, který se jen přišel zeptat na cestu domů. Tohle ze mě dělá jejich věrného fanouška."

 

Jiří Drdák - elektrická kytara & zpěv
Pavel Müller - zpěv
Lukáš Černý - elektroakustická kytara & zpěv
Petr Ambrož - basová kytara & zpěv
Zdeněk Koubek - bicí


Miroslava Bicanová - manager