The Society - Úvod | Bandzone.cz

The Society grunge-blues / Břeclav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • wallet
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

The Faldatores aktivní!

Profil nové skupiny The Faldatores je nyní aktivní - http://bandzone.cz/THEFALDATORES . další informace o kapele se budete dozvídat tam.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Slávek

Zdarec,

sháníte zkušebnu? Otevíráme novou sdílenou zkušebnu v centru Břeclavi, kde mohou zkoušet jak kapely, tak jednotlivci, dýdžejové nebo divadelní soubory. Velikost je 80 m2, součástí budovy, ve které se nachází, je i hospoda, letní zahrádka, ping pong atd. Pokud máte zájem, ozvěte se a přijďte se podívat! :-)

Zdraví,
Slávek

slavek.bilsky@gmail.com
+420 777564522

DJ.GOLDA

Ozvěny břeclavského rocku
Přátelé ozvěn rockových, koncert se blíží mílovými kroky, takže nezapomeňte pustit tuto informaci dál, je spousta lidí, kteří nečtou Břeclavsko a facebook berou jako nesmyslnou záležitost, plakáty visí a jsou ve formátu let minulých, dnes už se takové moc nevidí, ale přesto informujte kamarády, v první řadě jde o to, abychom se po letech potkali a nejen vzpomínali...a kdo bude mít chuť, tak si večer prožije jako za mlada s elánem sobě vlastním let minulých, odcházet se bude z akce za svítání.
www.golda.cz

Post mortem

čau, zveme vás na koncert do novýho břeclavskýho klubu INFERNO. Vystoupí pražští crustpunkoví SANITAR (ex PNS, ex CLIMAX), dále kapely Midnatt dod ze Znojma a Post mortem z Brna. 30.9.2011 - VSTUP ZDARMA. Vemte kámoše a přijďte se bavit :) Podrobnosti najdeš na našem profilu

Zobrazit všechny názory