Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Snuff rock / Praha

„its all about the money“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • RIVEN- Lotus (2014) 4 244 ×
  • EROTIC SYLVIA- Lotus (2014) 3 995 ×
  • CRUMBLE!- Lotus (2014) 2 034 ×
  • BOXED IN- Lotus (2014) 5 271 ×
  • THE ENEMY (w/ intro)- Requiem For Me (2010) 7 635 ×
  • INSTABLE HUNGER- Requiem For Me (2010) 5 327 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Cajon, Triangl, Mrdanga, Djembe, Darbuka, Bodhran, Maracas, Dřívka, Shaker
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Growl
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

SOUČASNÁ SESTAVA THE SNUFF:

Marek Kučera (1994) - Vocals

Tomáš Kučera (1991) - Guitar, backing vocals

Michal Scheiner (1990) - Guitar

Ijen Ayen (1989) - Bass

Matyáš Verner (1993)  - Drums

 

exČLENOVÉ:

Pepa Rot - Baskytara

Míra Dvořák - Bicí

 

KONTAKT:  

Tom Key (kapelník)  - 774975988

Lukáš Fousek (booking) - 734864860

Mailové adresy z důvodu spamu v rubrice Kontakty.

www.thesnuff.eu

DISKOGRAFIE:

2010 

- single Requiem for me na charitativním CD Stačí jen chtít pro nadaci OSEK.

- vychází debutové album  Requiem For Me

2012

- single Boxed In doprovázen klipem

- DVD: Basinfire fest 2012 LIVE

2013

- single Erotic Sylvia doprovázen klipem

2014

- vychází druhé album Lotus

Mediální patner:  Rose & Rock https://www.facebook.com/pages/Rose-Rock/158967287468398?fref=ts

 

 

Bio a historie

Česká kapela The Snuff oficiálně vzniká v létě 2009 v Praze. Zakládajícími členy jsouTomáš Kučera (kytara, back vokál) a Michal Scheiner (kytara, back vokál). Krátce poté se k nim připojil Tomášův bratr Marek (lead vokál). Po personálních změnách na postu baskytary a bicích nyní tvoří kapelu ještě Ijen Ayen (basa) a Matyáš Verner (bicí).

Na přelomu roku 2010/2011 The Snuff vydávají na vlastní náklady své první album ,,Requiem For Me“, kdy byl průměrný věk v kapele 19 let. I přes mladost kapely bylo toto album velmi dobře kriticky hodnocené a The Snuff se díky němu dostali do širšího povědomí napříč klubovou scénou. Album obsahovalo výhradně autorskou tvorbu s anglickými texty a bylo ovlivněno metalovými kapely 80. a 90., ale byly v něm ke slyšení i prvky elektroniky, punku a garážového rocku.

Na podzim roku 2012 vydávají  The Snuff singl ,,Boxed In“ ukazující nový směr, kterým se kapela vydává. Singl byl už vyzrálejší jak po hudební, tak po zvukové stránce oproti předešlé tvorbě. Tento singl posloužil jako odrazový můstek pro následující tvorbu a byl úspěšný v nejrůznějších rockových hitparádách jako je například ,,Česká desítka“ na rádiu Rockzone a klip byl i zařazen do rotace TV Óčko v pořadu CZ/SK.

Rok 2012 byl celkově pro kapelu přelomový, protože se v rámci dobrého umístění  (finále TOP 10) v celorepublikové soutěži na portálu musicmap.cz ,,Skutečná Liga“ dostává ke spolupráci s pořádající agenturou N.S.E.F., která následně kapelu začíná zastupovat. The Snuff se tak objevují na prestižních festivalech po celé republice a ročně hrají přes 50 koncertů.

7.7.2014 vydává kapela svoji druhou desku ,,Lotus“ pod vydavatelstvím Warner Music CZ. Desku plnou atmosférických prvků, temných, ale i melodických linek, které navíc doprovází strastiplný příběh o mladé dívce unesené do neznámých končin, kde se stává obětí obchodu s ,,bílým masem“. Na desce kapela pracovala více jak rok a to u jednoho z nejvyhledávanějších českých producentů Ecsona Waldese. Album je oproti prvotině hudebně mnohem propracovanější, s modernějším a originálním zvukem. Ohlasy a kritiky jsou vesměs výborné a album si nachází široké spektrum posluchačů.

 

Portfolio:

Festivaly: Masters of Rock (main stage), BasinFire Fest, Sázava fest, Votvírák, Rock for People, Rockování, Fuck the Commerce (DE), Přeštěnice Open, JamRock festival a mnoho dalších…

Podzim 2011 a jaro 2012 – Předkapela na tour kapely Harlej

Jaro 2012 – Předkapela na čtyřech českých koncertech Blaze Balyeho (ex Iron Maiden)

Podzim 2012 a jaro 2013 – Předkapela na tour kapely Škwor