The Sideshows - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Sideshows garage-rock / Brno

„18.8. Starobrno Free Night, Melodka, Břno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

No jo, sereme to tady s novinkama...

Ale na co nesereme, je naše muzika!!! :)

Takže po roce a půl je tady další 'novinka'! Kapela šlape beze změn v poslední sestavě víceméně svým směrem, tak jako vždy. Sice je to těžké ukočírovat přibývající povinnosti, ale pereme se s tím co to jen jde. Priority jsou však jasné! 

Největší novinkou bude asi slečna Zorka, která se narodila minulej měsíc šťastným rodičům Mirovi a Esterce. Jednou tady bude mít taky kapelu, tak doufám že si ještě stihneme spolu zahrát, než to tu zabalím! :) Každopádně gratulujeme!!

Co se týče hudby, jelikož bychom chtěli udělat takovou pomyslnou čáru za naším dosavadním repertoárem, rozhodli jsme se, že ho zvěčníme na placku. Takže nejvíc teď trénujeme detaily těch našich odrhovaček, takže i pro skalního fanouška to bude nový vodvaz! ;) Aktuálně se nám ale nedaří najít studio, které by splňovalo tu správnou atmosféru k zachycení všech těch vibrací, které produkujeme. (Pokud máte někdo tip, směle sem s ním, prosím!)

Samozřejmě nezahálíme a pilujeme taky zbrusu nové pecky, trošku tvdší, syrovější, než dosavadní tvorba, takže se máte na co těšit! Bude to kurva nářez! Ostatně takovou malou ochutnávkou může být song Machine girl, ze kterého jde cítit závan toho co pro Vás, milí fanouškové, ano, Vás všech devatenáct, chystáme.

Pokusím se sem dávat trochu víc průběžněji info o tom, co se zrovna děje... Se musím hecnout dycky... ;)

Mějte se a užívejte!!

Tom