Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Shots rock'n'roll-swing / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Nobody's Fool (live) 432 ×
  • Stand by Me (live) 354 ×
  • Petite Fleur (live) 251 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jihlavská banda lidí co žere Swing, Jazz a Rock&Roll bejby!

Hudba je lék – to lidi věděli už kdysi! V našem repertoáru proto najdete jak pecky, který jsme našli u dědy na půdě na záprašených vinylech, tak i moderní songy v rock&rollovým, případně swingovým hávu. Hrajeme v devítičlenný sestavě, kde vedle bicích, basy, kytary, kláves a zpěvu uslyšíte i jedno mosazný dřevo a tři žestě. Takže to má co? Koule! Můžete si nás pozvat na ples, soukromej večírek anebo narozeninovou párty v mekáči. Zaslechnout nás však můžete i na nějakým koncíku.

????

Bio a historie

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
2 914
Poslechnuto skladeb
1 219
Profil registrován
27.3.2017