The Screw - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Screw rock / Most

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
5 059
Poslechnuto skladeb
331
Profil registrován
25.10.2006

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

THE SCREW

The screw

Filip Orlt (elektrická kytara) - 721 562 991

IseekYou - 299-788-663


 Vojta Vozáb (bicí)    -   

IseekYou -  260-462-111


Jsme začínající rocková skupina, okolo 17 let, ale s velkou chutí a umem pro rockovou hudbu. Další informace na www.thescrew.blog.cz.

 

A kdyby jste někdo věděl nebo chtěl, tak hledáme basáka, nejlépe z Mostu. Docela by si nám hodil, díky ;)

Bio a historie

THE SCREW

Začalo to asi před třemi lety, když jsem zjistil, že můj blízký přítel umí a hraje na bicí. Domluvil jsem se s ním, že bychom si spolu mohli zahrát. Zjistili jsme, že si hrajem skvěle do noty! Vzešel návrh, že bychom měli najít ještě pár lidí a založit kapelu. Nikdo z nás dvou nebyl proti.

Našel jsem kytaristu, Jakub Laga, který měl zájem o to hrát v naší kapele jako druhý kytarista. Po chvíli zkoušení mi Jakub doporučil svého přítele jako bassáka. Nebyl jsem proti, ale po nějaké době jsem zjistil, že to nebyl tak dobrý nápad, jelikož jsem ho viděl jen dvakrát a hrát jsem ho slyšel asi 5 vteřin. V té době sem poznal Jakubovo přítele,Jana Koubu, který našemu "bassákovi" stavěl bednu.

 The screw

Po nějaké době mi Jakub oznámil, že končí a sním, že půjde i bassák. Opět jsem nebyl proti, jelikož jsem se dávno předtím dohodl s Honzou (Koubou), že si pořídí bassu a začne se mnou a s Vojtou (bicí) zkoušet, tak se i stalo. Začali jsme zkoušet.

                               2

Začátky nebyly nějak skvělé a úchvatné ale nám se to líbilo. Asi půl roku jsme hledali zpěvačku. Vystřídalo se jich u nás asi 6, ale ani jedna nebyla tak zapálená. Ale až po půl roce se na nás usmálo štěstí a našli jsme. Tereza Dostálová, bývalá zpěvačka ve sboru, která nedostávala mikrofon jako ostatní jelikož by přehlušila. Už po pár zkouškách jsme zjistili že je to to pravé (teda aspoň doufáme;) ). 

 

O pár měsíců později...

No a doufali jsme..... dobře!!! Terka je parádní zpěvačka, ale už odešla:( Nestíhala zkoušky... sama uznala že bude jednodušśí skončit. Ale děkujeme za pár nápadů;)

 

Asi tak za 3 měsíce.... (možná za 2)

Basákova SMS mě: Končim nemá to pro mě smysl. (Nejdřív sem si myslel, že mi chce dát kopačky)  Prostě odešel... jen tak, nebavilo ho to, ale přešel do jiný kapely. Nakonec mi řek že je to kvůli mě, že sem mu do toho moc kecal, tak odešel.

No neva, teď jsme ve skupení jak jsme začínali já a Vojta :D 

 

 

V této sestavě zkoušíme do dnes...

 (při změnách v realitě se BIO upraví)