The Kids For 60s Revolution - Úvod | Bandzone.cz

The Kids For 60s Revolution psychedelic-ambient / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sunrise (nature is coming)
  Nezařazeno
 • Wine Start
  Nezařazeno
 • In Hot Pot
  Nezařazeno
 • Decision Making
  Nezařazeno
 • Stuff
  Nezařazeno
 • Catch Up
  Nezařazeno

Kontakty

lpesta@seznam.cz - můj mailík

Novinky

Nová skladba

Ahoj, do playlistu jsem přidal novou skladbu Sunrise (nature is coming). Je to pouze basa s delay a kvakadlem. Premýšlím, že ji ještě upravím, ale zatím ji dávám v původní podobě.

Název Sunrise (nature is coming) mi připadá nejvíce vystihující atmosféru skladby, pro mě osobně tam je raní pohled kdesi na odlehlém místě, výhled z malého příbytku, slunce právě vychází, vypadá to na nádherný teplý den, mírný vánek vine se též krajinou. Ptáci a další zvířata začínají otvírat oči, chystají se na nový den. Doufám, že též namalujete při poslechu nějaký obraz :)

 

S pozdravem Lukáš.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Hanz

Čau kapelo,

zastupuji undergroundovou hospodu Clubwash::Brno a rád bych Vaší kapele nabídnul možnost zkoušet v naší plně vybavené silent zkušebně s možností nahrávání, účastnit se Silent Jamu nebo rovnou koncertovat. V případě zájmu mě kontaktujte info@clubwash.cz
S přáním hezkého dne,
Jan Kučera

Nahrávací studio George Lukase - Brno

Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli služby našeho nahrávacího studia. Nacházíme se v Brně, máme dlouholeté zkušenosti (téměř 15 let) s nahráváním všech žánrů počínaje folkem, rapem, rockem, metalem až po mluvené slovo, dabing nebo reklamy. Nahrávají u nás kapely z celého světa, zkušení hudebníci zvučných jmen i amatéři, kteří jsou ve studiu poprvé (k těm přistupujeme shovívavě a téměř mateřsky). Před samotným nahráváním preferujeme osobní schůzku s kapelou, kde se seznámíme a popovídáme si o tom, jak bude práce ve studiu probíhat, na co je potřeba se připravit a tak dále…
Více informací, včetně fotek ze studia a ukázek naší práce najdete na www.georgelukas.cz.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na email: georgelukas@seznam.cz nebo na mobil: 604 748 719. Těšíme se na případnou spolupráci při nahrávání vašeho CD nebo Dema.
Nahrávací studio George Lukase - Brno

Zobrazit všechny názory