Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Gangnails rock'n'roll-punk / Praha

„v srpnu se vidíme na Sedmičce!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

the Gangnails jsou zpět!

Upraveno:

Zdravíme vás z našeho tábora! Po zatěžkávacích pokusech jsme tu znovu a plni sil! Rádi bychom představili mistra Kyssáka (ex-Unholy Preachers) za bicíma a pana Keleména (ex-Gauneři, Green Monster a 100 dalších...) na postu kytaristy!

Nejbližší příležitost nás spatřit máte přesně za měsíc v sobotu 17.8. ve Volyni na Summer Punk Párty!

Oznámená je již i říjnová "Sedmička" a další koncerty se chystají. 

Připravujeme pro vás kolečko po našich nejoblíbenějších klubech, novou nahrávku a pak to necháváme osudu, náhodě nebo Johnymu Cashovi ať nás vede božím prstem!

díky za podporu!

the Gangnails


Koncert!!!

Po menší pauze musíme vyhlásit radostnou událost a tou je koncert! Možná bude následovat další pauza, ale to vše je vo hvezdách, jak říká i Habera. V sobotu 15.3. klub Buben je to místo! Myslíkova 8! Praha! doraz i TY! tvůj Gang.


Vylomeniny a zlomeniny...a RFP!

Velký motocyklový nadšenec pan Labar se vydal jako člen motocyklového oddílu odvážných Jezdců z Košíř, na výlet do neprobádaných dálek na rumunsko albánském pomezí. První sms kterou jsem od něj dostali v zašifrované zprávě napovídala cosi o problémech s dolními končetinami...báli jsme zprvu že mu obávaný transylvánský medvěd ukousl nohu a nakonec z toho je jen zlomený kotník...ještě že tak!!! bohužel a omlouváme se všem pořadatelům i fanynkám, vystoupení v litvínově, budějcích a i na pražské benefici pro psíky musíme zrušit. Jak se vyvíjí stav zraněného budeme informovat...Začínáme také nacvičovat společné vystoupení s the Chancers na festival rock for people! zůstaňte naladěni! 

Páni Kluci