Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Duffs indie-rock / Křemže

„Pracujeme na nových věcech!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

It´s a long way to the top

Asi by bylo záhodno konečně dát vědět že ještě žijeme atak podobně... takže ano, nikdo přes léto nezařval a tak jsme vlezli do zkušebny ,kde poctivě tvoříme nový fláky. A až nastane čas a bude se čím prezentovat tak o ně rozhodně nebudete ochuzeni. Tak zatim :)


Move on baby!

Menší info pro ty, kteří stále navštěvují stránky Bandzone a obzvláště ty naše...

Konzert v ČB se skupinami The Drain a Noncitizen se podle nás vyvedl, až na to, že Vás tam přišlo až moc málo...I přesto děkujem těm, kteří se zúčastnili.

Další plánovaný konzert je tento pátek ve Vetřní s plno supr skupinama, tak se nezapomeňte zastavit!!!

Ovšem naše největší změna nás čeká hned po naší 3 měsíční plánované dovolené. Opouštíme náš dlouhletý playlist a pustíme se do zbrusu nového Lepšího, Propracovanějšího a Vyspělejšího. No a snad to vyústí i v nějaké to CD, EP nebo třeba jen povedený Single...:)


The Drain + the Duffs en da Mártys

Nadcházející akce v budějcích v martysu 9.4.2011 bude rozhodně stát za to- byli jsme pozváni slovutnými The Drain aby jsme na začátku jejich jarní šňůry vystoupili jako host takže si to rozhodně nenechte ujít a doražte! Už se moc těšíme :)