Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Duffs indie-rock / Křemže

„Pracujeme na nových věcech!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Check it out!

Takže opět pár novinek ohledně naší skupiny.

Zaprvé se zjistilo, že sloveso odvozené od názvu naší skupiny TO DUFF znamená něco jako zbabrat, či zpackat... Takže musím říct, že sme vlastně tak trochu nechtěně vystihli podstatu naší hudební formace. No to byl jen takovej nevkusnej doplněk.

Takže jak můžete vidět na našem profilu tak sme se nechali párkrát zvěčnit poloprofesionální minnesotskou fotografkou Rachael Stets...Tímto děkujem za její snahu a vzniklý masterpiece. Já vim, že vás nějaký fotky nezajmaj a když už, tak si chcete poslechnout ňákou kvalitně nahranou hudbu. Taky na to přijde čas (hlavně ty peníze teda...), ale teď musíte uznat, že ty fotky stojí aspoň na váš kritický pohled.

No a konečně se dostávam k ňákýmu tomu hraní... Takže ve čtvrtek ve VELBLOUDU nastane THE ELI ONE MAN SHOW, kde vystoupíme jako jeho support. Takže ať tam je aspoň jeden člověk. -neboli když je v hospodě aspoň jeden človek, tak je hospoda narvaná-!

 9.4 Zahrajeme na domácí půdě, konzert námi pořádaný...Spolu s náma zahrajou: RNOZH, Ferry Road, Week-on a opět Eli Cadwallader...Já vim, že už je to ohraný říkat pořád dokola...ale přijďte, bude zábava...a námi nazvaná akce ALC'N'ROLL!!


Rock'n'roll life and...

WHAT'S UP MOTHERFUCKERS?????

Máme tady pár novinek, které se udály za poslední měsíc neměsíc.

NUMERO UNO- MATURAK BIGY

Zaprvé sme měli tu čest si zahrát na maturáku  8A Bigy v Metropolské sazka aréně. Podpořeni masivním davem sme se nabití energií a ambicí dostali propocení až k poslední dálnici do pekel, která propukla v řádné rokenrolové peklo. Náš spolužák VENCA alias zabiják čenda, idol dívčích srdcí a pravděpodobně náš největší Daffan (zatím se na každém našem konzertu nehorázně zpil a to buď kvůli našemu neodolatelnému výstupu a nebo prostě, že tam všude točili pivo. a on pivo RÁD!) se nedlouho  přemlouval skočit nasát atmosféru za námi na podium. A to se prej nelíbí pánům vyhazovačům. Byli na něj tři ale ani ti mu nezabránili vynutit si jeden nevelký stage diving, který zakončil luxusním saltánem vzad. Tím bych chtěl poděkovat rokenrolově založené třídě 8A, VEncovi, rodinám a dalším účastníkům ( i těm, kteří byli znechuceni naší nekřesťansku hudbou a těm kteří ani nevědí, že sme tam hráli), pánům vyhazovačům a vlastně celému metráči.

NUMERO DOS- WHAT'S UP MARTYS

Ale ano. Už zas sme se odvážili vyrazit do proslulého budějovického rockbaru MARTYS. Zahráli sme si tam se Skupinou Metalmor a Skupinou Auris. Já osobně sem tyto Skupiny ještě neslyšel a o to víc sem byl uchvácen jejich hudbou. Věřte mi, parádní Skupiny! A kdo nechodí do Martysu ať si prdel políbí. (tak to Mozart původně myslel). No každopádně my, za podpory asi 20 daffanů, sme vyhráli hlasování. O co? Co sme vyhráli? Toť dobré otázky. Řešili sme to po cestě domu, ačkoliv asi jen 5 minut, protože otázka, kdy se sejdem v hospodě má daleko větší význam. No následně sme vyvodili, že se zůčastníme jakéhosi YoungFestu na který se moc těšíme. A vy se na to TAKY těšíte! JASNÝ? Těšíte se...

NUMERO TRES-RECORDNING????

Ale tak snad ano. Momentálně válíme prdel ve zkušebně a připravujem materiál na nějaké to EP nebo jak se tomu povídá. Zvažujem jaké to nahrávací studio vybrat. Takže jestli někoho máte nápad vrhněte ho sem! Máme zatim vybrané dva podnikatele, které bychom rádi oslovili. No uvidíme... Každopádně nahrávání je spojeno s tvorbou nových písní. ANO NOVÉ PÍSNĚ. Tvoříme asi po roce a vypadá to na ňákej ten rakenrol...COMING SOON...

NUMERO CUATRO ULTIMO MAXIMO

Já a firma Jimbo a spol. se chystáme udělat konzertní večer alias menší fest alias hry spojené s konzumací alkoholu Live to rock, rock to live! Chystáme se oslovit pár skupin a sponzorů. Samozřejmě tak, abyste byli VY spokojení a navnadění přijet!  Vidíme to na počátky dubnového měsíce a tak doufáme, že se stavíte!!!Neboli nemáte na výběr!  Info až později taky tu nehodlam sedět celej den...

 

PS: Vojta je líný prase, Jim je nalitý prase, Laďák je celkově prase a já sem si konečně koupil triko DUCKYBAR DESIGNED...největší styl!

 


Rychlostní akce!! :D

Tak 13.02 je martys dál hrajou metalmor a auris tak co si přijít užít s náma supr akci?! :D