Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Duffs indie-rock / Křemže

„Pracujeme na nových věcech!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

the Duffs news!!

V poslední době je skupina dost zaneprázdněná, jelikož začínají prázdniny, čas piva a jiného alkoholu. My jsme ale odhodlaní dál pracovat, a to dosst!

Odehráli jsme konzert v českobudějovickém Velbloudu spolu s Eli C., Coco A., a nově vzniklou skupinou EFF THE DEES.

PŘÍŠTÍ TÝDEN HRAJEME NA DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ NA CIHELNĚ V CHLUMU SPOLU S DALŠÍME SKUPINAMA. TA SE NA NÁS ZAS PŘIJĎTE PODÍVAT A PODPOŘIT NÁS. Takže SOBOTA 3.7.2010

Nahrávání se také blíží, a kvůli konzertu, který nás právě čeká sme ho museli odložit. Každopádně slibujem, že bude do konce léta nahráno a připraveno k poslechu.


ALC'N'ROLL je za námi, ať žije ALC'N'ROLL

V pátek 9.4 proběhla námi pořádaná akce na cihelně. V celkovém pohledu se určitě vydařila, na první ročník dorazilo nezvykle hodně lidí. Jízdu zahájil americký alternativní umělec ELI CADWALLADER, který rozhodně nezklamal. Jeho hity jako Dust ale i covery jako je Under the bridge nebo beatlesovský All my loving připravil publiku naprosto úžasný mix písní. Jako druhá nastoupila formace RNOZH, na kterou si nejeden člověk poklepával nohou a první odvážní fanoušci začali vytvářet řádný kotel. Jejich vystoupení bylo velkým plusem pro tuto noc. Po nich sme nastoupili my, The Duffs. Naše psychadelické vystoupení bych nezařadil mezi klasickej výstup, čili předvedli sme něco nového. Nikdo od nás neudržel respekt k alkoholu a tak sme až příliš podpořeni drogou jménem pivo nastoupili na podium. Nenazval bych to ani hraní spíš pokus o zábavnou show. Ta se přesto vydařila, ale i tak sme museli zapřemejšlet nad tím, co sme provedli. Rozhodli sme, že kvalita našeho vystoupení je pro nás přednější než alkohol a tak to bude příště vypadat zas jinak. Ale přece jen v názvu ten alkohol byl, takže sme jaksi cíl splnili... Po nás nastoupila očekávaná skupina WEEK-ON. S nesmírným talentem předvedla několik coverů jako Twist and Shout a Smell like teen spirit, kterým publikum naprosto dostala. Po nich nastoupila poslední a mírně nervózní ze 3/4 dámská skupina FERRY ROAD. I přes mírný stres pochopila, že Křemže dokáže být přívětivá a dokáže ocenit každé vystoupení. Takže i tato skupina nabídla skvělou energii, která osvítila zbytek večera. Tímto bychom chtěli poděkovat lidem, kteří se zůčastnili a vzkázat těm, kteří nepřišli, že o hodně přišli. Ale určitě se chystáme tuto akci zopakovat, tak doufam, že vás tam bude víc a víc!!!


I WANT YOU TO STAY DRUNK

Takže je to tu...

Námi pořádaný konzert na uctění alkoholu s rock'n'rollem!

Vystoupíme spolu s WEEK-ON, FERRY ROAD, RNOZH a ELI CADWALLADEREM

Určitě si to nenechte ujít...

Vstup lidových 50 korun!