Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Duffs indie-rock / Křemže

„Pracujeme na nových věcech!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

I WANNA FEEL YOUR LOVE!

Upraveno:

Právě jsme vypustili naše první oficiální EP "I wanna feel your love". Album bylo nahráno ve studiu Spring Sound ve Strakonicích a mixováno v San Clemente CA, Avenida Cabrillo. Všechny songy jsou zde ke stažení, takže si je poslechněte a dejte vědět, co si o nich myslíte! 

přejeme příjemnej poslech!


Trojkoncert s Junost

Upraveno:

Jednou se tak náhodou stalo že jsme se v tramvaji cestou z koncertu zakecali s nějakýma němcema no a teď u nás zahrajou. A mi v únoru zamíříme do Německa. 

Začne to 27.12 ve Vertigu v Křemži kde krom nás a Junost vystoupí spoustu dalších super kapel jako Another Fake Heroes, kteří představí novou nahrávku, Amores Perros z Plzně a Tokaref z Krumlova. Vstup bude jen 80 tak si to nenech ujít!

(https://www.facebook.com/events/617574258284768/?ref_dashboard_filter=upcoming)

V sobotu 28.12 vyrazíme do Strakonic a zahrajeme s Junost a Pissicat v klubu Křemelka a vstup bude lidových 50. Jsme zvědavi jak to bude napoprvé v Strakonicích vypadat :)

(https://www.facebook.com/events/624539020945509/?ref_dashboard_filter=upcoming)

No a poslední akce proběhne v Českých Budějovicích a to s Junost a The Secrets v klubu Velbloud opět pouze za 50!

(https://www.facebook.com/events/752097834806915/?ref_dashboard_filter=upcoming&source=1)

Doufáme že si najdete čas po vánocích zajít popít a poslechnout trochu rokenrolu a punkrocku!


I WANNA FEEL YOUR LOVE

Upraveno:

Rozhodli jsme se po delší době nahrát nějaké písně. Naší tvorbu za poslední dobu odráží hlavně 4 skladby, právě ty, které chceme prezentovat! Výsledkem nahrávání by mělo být EP s názvem "I wanna feel your love", které ponese právě 4 skladby - "I wanna feel your love", "Building and Breaking Walls", "Get together" a "Take me home".

Stay tuned! #iWannaFeelYourLove