Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Breakrolls drum'n'bass-electronica / Praha

„Zkoušíme jak diví!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Drumma 728 ×
  • YO 590 ×
  • Figurky města 475 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Mladá energická kapela postavená na souhře elektroniky a živých nástrojů. Škatulkou dílem v  drum´n ´bassu, dílem pop-rocku, jemné elektronice a divokém funku.

Dítě rockové kapely Sabra Cadabra.

Bio a historie

Po vydání dema Figurky města (od podzimu 2012) si Sabra Cadabra pohrávala s prvními pokusy propojit živé hraní s umělými smyčkami. Po roce a půl útrap, zkoušení, hledání se, učení se, jsme začali hrát!

Počátek Breakrolls spadá do časů Sabra Cadabra (v definitivní sestavě podzim 2005 - červen 2013) - to jsou společné kořeny kapely. V průběhu roku 2013 kapela začala na tvrdo zkoušet nový repertoár s jednoznačným cílem začít hrát jinak, jiné skladby. Zásadní kroky k tomu učinil Tonda Procházka (Mammmut), který nastartoval technologický progres, ale dá se říci, že rozjel i novou tvůrčí vlnu. Ostatní členové však rovněž nezaháleli a přidávali své nové nápady.

Na jaře 2014 natáčíme dva singly, Drumma a YO v nejlepším studiu Fanysound.

V červnu 2014 hrajeme svůj první koncert!

Fanoušci: 13

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
2 828
Poslechnuto skladeb
1 839
Profil registrován
4.4.2014