Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Beautifuls rock'n'roll-rockabilly / Sedlčany

„Sledujte koncerty - květen, červen!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Shallow Grave- The Best... so far! (2017) 443 ×
  • Questions- The Best... so far! (2017) 285 ×
  • Free Heart Sailors- The Best... so far! (2017) 261 ×
  • Saturday Friends- The Best... so far! (2017) 574 ×
  • Bonnie and Clyde- The Best... so far! (2017) 458 ×
  • Year of Hell (Singl 2016) 1 750 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Rock'n'roll (DEMO 2014) 2 808 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

The Beautifuls jsou kapela ze Sedlčan, malebného maloměsta asi hodinu cesty od Prahy.

Čtyřčlenná krojovaná sestava se vzteklou pandou ve znaku, která si za čtyři roky našla místo ve vašich srdcích a přehrávačích.

Kapela vznikla v létě 2014 ve složení: Jaromír Barhoň – zpěv; Tomáš Nýdr – bicí; Kevin Peterka – kytara; David Bareš – kontrabas. Hlavním hnacím motorem vzniku byla láska k hudbě a touha hrát něco jiného, než co obvykle v tomto regionu zní. V průběhu roku 2018 The Beautifuls mění zpěváka a ikonický pandí outift nově obléká swingový baryton Václav Strýček.

Žánrově rockabilly a rock'n'roll, i když místy se nezapřou ani punkové a psychobilly kořeny. Živelná černobílá show a rostoucí repertoár vlastních písní proložený občasným vhodným coverem nachází publikum napříč generacemi. Miláčci postapo komunity, ozdoby svatebních večírků, nepřehlédnutelný úkaz na koncertních pódiích – prostě uhlazený vzhled s ostrými drápy.

Velkým příslibem do budoucna je také občasná spolupráce s uskupením Blue Orchestra, která nabízí jedinečnou show The Beautifuls za doprovodu swingové dechové sekce.

Bio a historie

Kapela vznikla v létě 2014, kdy se k tehdejšímu triu (Tomáš Nýdr – bicí; Kevin Peterka – kytara, foukací harmonika; David Bareš – kontrabas) přidal zpěvák Jaromír Barhoň. Hlavním hnacím motorem vzniku byla láska k hudbě a touha hrát něco jiného, než v okolí bývá zvykem.

V průběhu roku 2018 The Beautifuls mění zpěváka a ikonický pandí outift nově obléká swingový baryton Václav Strýček.