Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The A-Bomb garage-rock'n'roll / Praha

„Naše hudba vašim uším!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Boogie! 722 ×
  • I want you love now 448 ×
  • Highwayman 339 ×
  • It's alright 2 741 ×
  • Tie me up 1 921 ×
  • Up to you 1 460 ×

Novinky

NAHRÁVKA

Tak už je to tady, předkládáme Vám k poslechu naši nahrávku, kterou jsme natočili za den v obejváku totálně ožralí. Doufáme, že se Vám bude líbit, my si teďka dáme chviličku voraz od toho měsíc trvajícího mejdanu, kterého jste byli součástí a těšíme se na Vás zas někdy.

Poděkování za nahrávku patří zejména Oldovi, Adriánovi, klukům z Pohlavního nádraží a Davidovi, protože bez nich bychom neměli zhola nic. Čili DÍKY! 

 

A teďka už jen STAHUJTE, VYPALUJTE, ROZDÁVEJTE a hlavně POSLOUCHEJTE!!!


On the road, benefice a HURÁ NA PRÁZDNINY!

Takže naše cestování mimo Prahu jsme přežili bez úhony, odnesly to jen naše játra a mozky, takže děkujeme Zde klikni za pozvání a zas někdy!

 

Jinak co chystáme ještě:

V pátek 18. června hrajem na benefici LaFest s kapelami zvučných jmen typu Totální nasazení a Znouzecnost, máme privilegium celý festival otevírat, takže v 15.45 zazní naše první tóny.

 

O týden později, tzn. 25.6. hrajeme se skvělou dívčí kapelou Fox Games v šíleným klubu Jet, akc jsmei trefně nazvali HURÁ NA PRÁZDNINY,  takže očekávejte spíš mejdlo, než nějak vážně pojatý koncert (což v Jetu, přiznejme si, asi ani moc nejde).

 

A co jinak?

PŘIŠLY PLACKY!!! Kupovat je můžete za krásných 20 Kč,- na všech koncertech, moc jich není, tak neváhejte!

 

Ještě do prázdnin zkusíme něco nahrát, ale kvůl vytíženosti koncertní je to dost složitý najít termín, ale snad to zvládneme.

 

Takže milí zlatí, HURÁ NA PRÁZDNINY!!

 

HURA


Smršť koncertů, studio, merch atd.

Tak je za námi dost improvizovaný a přesto celkem vydařený večírek v Chapeau rouge, tímto děkujeme všem, kdo přišel a užil si to s námi i přes spartánské podmínky!

 

Jinak pomalu začíná jarní smršť koncertů, startujeme 22.května v Goxu na Smíchově v rámci akce Eroticon.

4.6. vyrážíme do Open Gate school v Říčanech, kde si zahrajeme na školním Blue Van Festu!

Poté se vydáme 12.6. do Humpolce, kde si zahrajeme se skupinou Zdeklikni.

Vrcholem sezony bude koncert 18.6. v Modrý Vopici na benefici LaFest, kde si zahrajeme po boku takových ikon jako je Znouzectnost nebo Totální nasazení!

 

Mezi tím se neustále snažíme urvat termín ve studiu, zatím bohužel bezúspěšně.

 

Nicméně nezahálíme, domlouváme už teďka zářijovou šnůru, při které se s trochou štěstí podíváme i za naše geografické hranice (další pomyslné hranice posouváme dál koncert od koncertu), snad během června rozjedeme www stránky a těšit se můžete i na nějaký ten merchandise.

 

Čili STAY TUNED, ruzhodně se je na co těšit!!