Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The A-Bomb garage-rock'n'roll / Praha

„Naše hudba vašim uším!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Boogie! 729 ×
  • I want you love now 450 ×
  • Highwayman 341 ×
  • It's alright 2 744 ×
  • Tie me up 1 922 ×
  • Up to you 1 461 ×

Novinky

Podzimní jízda

To, že stromy už jsou holý, je hnusně a je zima vám asi říkat nemusíme, potože ste si toho určitě už všimli sami, ale máme pro vás pár tipů, kam se schovat a čím se zahřát v tomto nepříznivém počasí!

Předně bysme chtěli poděkovat všem, kteří byli na FHS festu, protože akce byla skvělá, tančili jste jak zběsilí a my si to všechno řádně užili - zejména teda večírek, který trval celý večer a téměř celou noc.

Mno a ohřát se v tomto sychravém počasí můžete hlavně v předsvátek boje za svobodu a to 16. listopadu Na Slamníku, kde vystoupíme s našimi starými kamarády Pohlavní nádraží, akce začne v 19.30 a za 50 Kč to bude rozhodně stát za to.

A co dál? Připomínáme ještě možnost si koupit naše CD na shop@theabomb.cz, stránky pomalu finišují, doumlouváme koncerty už (!) na příští rok a můžete se těšit také na malé Vánoční překvapení! Ale o tom zas příště.

Těšíme se na vás NA SLAMNÍKU 16.11.!!!

JOIN THE EXPLOSION! 


!!!EP!!!

PŘÁTELÉ A JE NA SVĚTĚ!!!

NAŠE EP LIVING ROOM OBJEDNÁVEJTE ZA KRÁSNCÝH 50 KČ NA MAILU SHOP@A-BOMB.CZ !!

Naleznete na něm celkem 5 písní - 4 které si můžete poslechnout i zde a bonusovou pátou píseň COCAINE LOVE, která se objeví jen a pouze na tomto EP!

 

Přejeme krásný poslech!!

CD


SUMMER'S ALMOST GONE...

...jak kdysi zpíval Jim Morrison. Pro nás je ale podzim opět časem, kdy se trochu probouzíme z letního zahálení, které jsme si náležitě užili. A co můžete čekat? KOTEL KONCERTŮ, to především a pak ještě pár dalších vychytávek!

Naši spanilou jízdu napojujeme tam, kde jsme skončili a to v pondělí 30.8. v klubu JET na Žižkově se skupinou Katzenzungen, na koncert máme jednu zkoušku, protože Dave má bicí pořád v Krkonoších a vlastně stále nemáme zkušebnu, na podiu budem ožralí a zfetovaný a celá ta sranda stojí jen 30 Kč. Takže chybou chybět!

A pak už jedeme ve velkém stylu!

17.9. si zahrajeme na akci PaFest  v Hlubočepské Besední restauraci  se skupinami Succuba, Taraq, El-Gaučo a Hakka Muggies, jedná se o formální loučení se s létem v poměrně stylovém prostředí.

18.9. Bomba zalétne hned na dvě místa! První bude Radostov fest  kde jinde než v Radostově, těšíme se hlavně na ukrajinský boršč a pak jedeme do vesnice Víchová, kde si zahrajeme na akci Pojizerská vize, kde očekáváme správnou taškařici v podobě punkové akce s divadlem, pantomimou a mimo The A-Bomb i s kapelami VHS, Astray a Thisplay!

A pomyslným VRCHOLEM našeho zářijového snažení bude půlhodinový AKUSTICKÝ (!) set na Open Mike v Rock Café, kam nás pozval náš kamarád Michael Kyselka a dal nám i víc času než ostatním kapelám - začínáme již v 18.00 a vstup je zdarma!

 

Navíc ještě řešíme stránky a píšeme nové písničky, na konci podzimu bychom rádi natočili KLIP, ale o tom zas příště.

Takže těšíme se na Vás minimálně na jedné akci, stay tuned a JOIN THE EXPLOSION!!