Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The A-Bomb garage-rock'n'roll / Praha

„Naše hudba vašim uším!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Boogie! 729 ×
  • I want you love now 450 ×
  • Highwayman 341 ×
  • It's alright 2 744 ×
  • Tie me up 1 922 ×
  • Up to you 1 461 ×

Novinky

EXTRA, EXTRA!!

Upraveno:

Časopis Rose and rock vyzpovídal Elfyho a Jakuba, rozhovor je rozhodně VYPEČENÝ, přečíst si jej můžete ZDE, pozor, tři strany!

 

A my se na vás těšíme na nadcházejících koncertech!

 


NOVÝ ROK

Tak, hlavní zpráva je asi ta, že jsme přežili oslavu příchodu nového roku, uvidíme co jeho konec nakonec přinese, ale my vám už můžeme rovnou říct, že u nás přináší fůru koncertů a první bude hned 6.1. v Modrý Vopici, hrajem už od sedmi, takže doražte včas, pak se nám urodilo něco na únor, makáme na novém repertoiru a pak se uvidí co bude, rozhodně plánujeme jednu VELKOU akci na květen, ale to se ještě nechte překvapit.

 

Nicméně s přáním dobře prožitého dalšího roku zdraví všichni od nás z kapely a STAY TUNED!


KŘEST

Tak a je to za námi! Mockrát děkujeme za včerejší perfektní atmosféru, album jsme pokřtili myslím celkem se ctí, a tímto chceme poděvat zejména Mistru Krumphanzlovi, Anne Leguay za neutuchající přizen a trpělivost, Kornoutovi, protože je kouzelník, lidem v Media Expertu a hlavně Vám všem fanouškům, protože bez Vás by to nemělo smysl, ani ten Decibelu :) Takže DÍKY a 15.11. v Popo!!

Kdo si nestačil koupit tričko, placku nebo cédečko, nezoufejte, na dalších koncertech tato šance bude a již brzy i v e-shopu na našich stránkách www.a-bomb.cz!