Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The A-Bomb garage-rock'n'roll / Praha

„Naše hudba vašim uším!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Boogie! 732 ×
  • I want you love now 451 ×
  • Highwayman 342 ×
  • It's alright 2 746 ×
  • Tie me up 1 924 ×
  • Up to you 1 462 ×

Zimní radovánky

Tak Vánoce úspěšně za námi, společnou téměř týdenní společnou oslavu jsme taky - světe div se - přežili a teď je opět čas na nějakou malou práci.

Youtube Video cXncCb8DMlwYoutube Video cXncCb8DMlw

Byla nám hrozná zima, nástorje neladily, ale docela jsme si to tam užili.

Co tu ještě nebylo byl koncert v gay friendly klubu Friends, kde jsme si připadali jak v CBGB's chudých, ale byla to docela sranda.

Spustili jsme stránky!!! Podívejte se zde: http://www.a-bomb.cz tímto VELICE děkujeme Arcimágovi, Anette, Skeevovi a vůbec všem co se na tomto počinu jakkoliv podíleli!

A co nás teď čeká? Koncerty a koncerty!!

21. hrajeme v Elfyho rodném městě Českých Budějovicích v MC Fabrika se skupinami No Crapes a Kyanid, Hlava se kvůli tomu vrací z hor z Rakouska a těšíme se na další výjezd!

28. proběhne další z našich mimopražských vystoupení a to v Berouně v klubu Metro, kde opět vystoupí náš oblíbený Jan Krumphanzl se svou nekonvenční poezíí, takže očekáváme zas nějakou polízanici!

A do Prahy se vrátíme až v únoru - 12.2. budeme hrát v klubu K4 s našimi oblíbenými a krásnými FORESIGHT!

Takže rozhodně je se na co těšit, dál připravujeme ještě natočit nějaké video, trochu zamakat na debutové desce a řádně oslavit první narozeniny kapely, čili STAY TUNED and JOIN THE EXPLOSION!!