Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The A-Bomb garage-rock'n'roll / Praha

„Naše hudba vašim uším!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Boogie! 732 ×
  • I want you love now 451 ×
  • Highwayman 343 ×
  • It's alright 2 747 ×
  • Tie me up 1 924 ×
  • Up to you 1 462 ×

Novinky

Rok s rokem

Tak pomalu je to rok od té doby, co jsme odehráli první koncert a to si žádá trochu výjimečné okolnosti! Proto odehrajeme dva skvělé narozeninové koncerty, první 4.3.  v pivnici SATANKA, kde jsme měli úplně první koncert ještě s klukama z Escape the Deer, berte to jako pozvánku spíš na netradiční mejdan a ožíračku než na velký koncert ve velkém klubu. Celé bysme to rádi pojali ve stylu A-BOMB, chlast a chlebíčky.

A pak 17.3. ve čtvrtek přijde real deal - hrajeme se skupinou Hrdinové fšedních dní v Popocafepetlu na Újezdě, takže se můžete těšit a my se těšíme též!

Jinak nás stále můžete podpořit v soutežní hitparádě  Radia Soundwave, stačí zahlasovat pro naši Nathalii zde: http://www.radiosoundwave.cz/hitparada/ zatím se držíme na dost vysokých pozicích a každý hlas je vítán!

A KONEČNĚ  si o nás můžete přečíst i na našich oficiálních stránkách - www.a-bomb.cz

To je pro tuto chvíli asi vše, nicméně STAY TUNED, další překvápka a lotroviny se připravují!


Zimní radovánky

Tak Vánoce úspěšně za námi, společnou téměř týdenní společnou oslavu jsme taky - světe div se - přežili a teď je opět čas na nějakou malou práci.

Youtube Video cXncCb8DMlwYoutube Video cXncCb8DMlw

Byla nám hrozná zima, nástorje neladily, ale docela jsme si to tam užili.

Co tu ještě nebylo byl koncert v gay friendly klubu Friends, kde jsme si připadali jak v CBGB's chudých, ale byla to docela sranda.

Spustili jsme stránky!!! Podívejte se zde: http://www.a-bomb.cz tímto VELICE děkujeme Arcimágovi, Anette, Skeevovi a vůbec všem co se na tomto počinu jakkoliv podíleli!

A co nás teď čeká? Koncerty a koncerty!!

21. hrajeme v Elfyho rodném městě Českých Budějovicích v MC Fabrika se skupinami No Crapes a Kyanid, Hlava se kvůli tomu vrací z hor z Rakouska a těšíme se na další výjezd!

28. proběhne další z našich mimopražských vystoupení a to v Berouně v klubu Metro, kde opět vystoupí náš oblíbený Jan Krumphanzl se svou nekonvenční poezíí, takže očekáváme zas nějakou polízanici!

A do Prahy se vrátíme až v únoru - 12.2. budeme hrát v klubu K4 s našimi oblíbenými a krásnými FORESIGHT!

Takže rozhodně je se na co těšit, dál připravujeme ještě natočit nějaké video, trochu zamakat na debutové desce a řádně oslavit první narozeniny kapely, čili STAY TUNED and JOIN THE EXPLOSION!!


ATOMIC CHRISTMAS!

Tak už je to tady, rok se s rokem sešel a všichni se už chystají oslavovat Vánoce. Odpočiňte si od vánočního stresu a přijďte se ohřát na nás poslední předvánoční mejdan do XT3!

Společně s námi vystoupí bluesrockové trio Bete noir, famozní dívčí (!) rocková skupina Foresight a jako speciální host přijal naše pozvání i známý grafik Jan Krumphanzl se svou Poetickou vánoční chumelenicí!

Dále se můžete těšit na pravý stromeček, dárky a pochopitelně již tradičně na skvělý večírek, který tentokrát bude asi ještě divočejší než jindy!

START 19.00

VSTUP 60,-

XT3 ROKYCANOVA 29 ŽIŽKOV

JOIN THE EXPLOSION!!

Christmas