Teve - Album: Ztracený Boy | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Teve indie-folk / Brno

„LP ALBUM ZTRACENÝ BOY JE VENKU! (ČERVENÝ KŮŇ,2018)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: Červený kůň
Producent: Antonín Koutný
Mix: Antonín Koutný
Mastering: Ondřej Ježek
Album art: Ondřej Homola

Album
Ztracený Boy

Vinyl

8. 10. 2018

Debutové písňové album z průběhu několikaleté tvorby. Celým albem se táhne téma ztracenosti a hledání se v sobě i v lidech v blízkém okolí. Není co dodat, vše co se dá říct slovy je v textech. To další v hudbě. Just listen and enjoy!

Autorem veškeré hudby a textů je Antonín Koutný, který také všechny písně průběžně nahrával a míchal ve svém domácím studiu v Brně. Kromě jeho kytary, zpěvu a elektroniky lze na desce slyšet ještě hlas, flétny a zvonkohru Veroniky Vlkové. Jediným hostem je pak další brněnská hudebnice a violoncellistka Kateřina Koutná, známá z projektu Makak. Ta se zhostila vokálu ve skladbě Island. O výsledný master zvuku se postaral renomovaný mistr Ondřej Ježek ve studiu Jámor. Grafickou podobu dodal Ondřej Homola.
Deska vychází na krásném fialovo-modrém vinylu ve dvou verzích. Kromě standardního vydání s jednolistovým insertem, který obsahuje všechny texty, je v prodeji také limitovaná edice 50 kusů s osmistránkovým bookletem, kde kromě textů najdeme také akvarely od Veroniky Vlkové.

01
Šepotem 5:28
02
Sirény 4:23
03
04
05
Stavidla 3:06
06
We Like Cats 5:19
07
Karate Hit 4:20
08
Feel Like Trying 3:50
09
Elektrické kytary 3:42
10
Ztracený boy 4:33