Tereza Rychecká - O kapele | Bandzone.cz

Tereza Rychecká pop-folk / Okřínek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dobrou noc
    Nezařazeno
  • Indiánská holka
    Nezařazeno
  • Kytara zaprášená
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Ahoj!

Jmenuji se Tereza Rychecká a říkám si Tery. Jsem mladá začínající zpěvačka. Zpívám hlavně své autorské písně, ale také převzaté. Přednost dávám svým autorským. Žánrově se pohybuji v popu a folku, ale občas také zabrouzdám do rocku a country.

Na koncerty většinou beru ještě dalšího 1-2 hráče. Někdy jsem ale schopná zahrát i sama. Záleží na situaci.

Pokud by jste měli zájem o koncert, neváhejte a napište mi na email terezkarych@seznam.cz

Bio a historie

Jak to se mnou bylo

Když mi bylo 10 let,  zjistil můj taťka že umím zpívat a vzal mě do kapely Srdečná arytmie. Zpívala jsem zde jen pár písní. Mojí historicky první písní kterou jsem zpívala bylo Desatero. Po dvou letech jsem společně s taťkou z kapely odešla.

V roce 2016 když jsem byla v 6. třídě, jsem začala chodit do ZUŠ Otakara Vondrovice v Poděbradech.

V roce 2017 jsme s taťkou nastoupili do nově vytvořené kapely Vrzavá Suzy. Vlastně jsme byli tak trochu spoluzakladatelé. Tato kapela ze začátku hrála hlavně country písničky.

Současně s nástupem do nové kapely jsem nastoupila do sboru Pěvecký sbor Kvítek. Je to školní sbor ze školy Základní škola Václava Havla, kam jsem chodila do školy. Do sboru jsem chodila 2 roky od 7. do 9. třídy. Zažila jsem zde spoustu skvělých zážitků. Například jsem si zazpívala sólo společně s Bárou Basikovou. Také jsem hrála v muzikálu Těžký život puberťáka ve spolupráci se slovenskou ZUŠ v Námestove. Tento pěvecký sbor také vydal vánoční CD na které také zpívám.

K Vánocům v roce 2018 jsem dostala své vytoužené ukulele, a tak jsem kromě zpěvu začala také hrát. Tím, že jsem dostala ukulele jsem se začala více zapojovat v kapele Vrzavá Suzy.

V dubnu roku 2020 jsem složila svoji první píseň Letní den. Postupně jsem začala skládat další a další písně.

V září roku 2020 jsem nastoupila na Gymnázium a SOŠPg Čáslav na Předškolní a mimoškolní pedagogiku. Jsem součást školního pěveckého sboru.

V dubnu 2022 jsem se zúčastnila folkové soutěže Porta na Polabském kole v Nymburce.

Aktuálně hraji sama za sebe. Na koncerty většinou beru ještě dalšího 1-2 hráče. Jeden z nich bývá většinou můj taťka Radek Rychecký. Někdy jsem ale schopná zahrát i sama. Záleží na situaci.