Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Terror society hardcore-punk / Střelské Hoštice

„koncertní pauza !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Povolávák na frontu - New War

Upraveno:

Jen co jeden teror skončil je tu hned nový, nekonečná smyčka je znovu na začátku a tobě nezbývá než sklopit hlavu a nechat se vtáhnout znovu do boje.  Z posledních sil přelézáš poslední zákop k nepříteli, směr ti ukazují salvy z kulometů a cestu tě ozařují záblesky z kanonů. Kamarády máš už daleko za sebou, daleko a hluboko pod vrstvou hlíny, krve a zrady. Od nás dostáváš poslední placku naděje, na ní třináct modliteb, nebo třináct sebevražedných pilulek, rozhodnutí je už na tobě. My ti ukážem jen cestu. Na jejím konci už nebude nic jako dřív. 

Youtube Video -jHRXF5kufgYoutube Video -jHRXF5kufg

------ BANDZONE CHYTÁ DRUHÝ DECH ! UKÁZKY V PLAYLISTU  ------


BLATENSKÝ FEST

Zdary tak 16.června od 16:30 budem otevírat Blatenský fest, tak všichni doražte za včasu ať nikomu nic neunikne !!!

HARDCORE bejci

Obrázek

BENEFICE PRO ÚTULEK - VYBRALO SE 9128 KČ

Zdarec předem díky všem co dorazili podpořit benefiční koncert pro psí útulek Strakonice, velký dík patří kapelám ABSOLUTNÍ BEZMOC a LORETTO CARPENTER STORE kteří dorazili zahrát na svoje náklady RESPEKT..

VYBRALO SE NEUVĚŘITELNÝCH 9128 KČ !!! Takže jsme rádi že v dnešním světě jsou ještě lidi kteří přemýšlí hlavou :) peníze předáme společně s ABSOLUTNÍ BEZMOCÍ útulku v nejbližší době..

Pro ty co propásli video:)

Youtube Video kKxzvLLyDKwYoutube Video kKxzvLLyDKw

DÍKY VŠEM CO MI POMOHLI S REALIZACÍ NÁPADU POMOC PSŮM

KOPI