Terror society - O kapele | Bandzone.cz

Terror society hardcore-punk / Střelské Hoštice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • A.C.A.B.
  New War
 • Politicka Genocida
  New War
 • Příroda volá o pomoc
  New War
 • PUNX and SKINS - HC KIDS
  New War
 • Origial
  New War
 • Hardcore SH
  First attack from my world
 • All Stars
  First attack from my world
 • Nejsi v tom sám
  First attack from my world

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Jódlování

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

KOPI-zpěv

KRAUZÍK-kytara

PRŮCHÁČ-bubny

MARKÉT-bassa

terrorsociety@email.cz

604504199

Bio a historie

2013

Všechno začalo na podzim roku 2013 ve zkušebně Dětí Chaosu ve Střelských Hošticích. Jednoho dne se přisel podívat Frantič a rozbalil to tam na bubny jako nikdo před tím. Domluvili se s Kopim že když nebude co dělat tak spolu zajdou do zkušebny a zahrajou si spolu. Koncem roku 2013 kdy Kopi zpíval a hrál na basskytaru s gainem na max a do toho Frantič bušil jako o život, vznikaj první songy jako Nejsi v tom sám a Originál.

2014

Začátkem roku 2014 se k nám přidal na elektrickou kytaru Krauzík a vše začalo nábírat na obrátkách. Výhodou bylo že Kopi hrál v Děti Chaosu a proto kde byli Děcka Chaosu tam byl TERROR.. 31.5.2014 se uskutečnil první koncert v Dolním Pořičí (s Děti chaosu a Liver Garnish), kde jsme zahráli 6 songů mezi kterýma byl třeba ALL STARS, STOP CONTROL a jiné.. Po této zkušenosti jsme se zavřeli do zkušebny a zkoušeli nový pecky jako HARDCORE/STŘELSKÉ HOŠTICE atd.. Až 20.Září 2014 jsme vystoupili v Horažďovicích u Bláznů na AGEE'S RIDER'S LEGEND SESSION vol.1 a 31.10.2014 v Mnichově... Tyhle tři vystoupení byli pro nás dost zlomové a pustili jsme se do toho po hlavě a vrhli jsme se do studia ve Kdyni nahrát ty naše nový počiny :) Vše se vydařilo a koncem roku 2014 spatřilo světlo světa album FIRST ATTACK FROM MY WORLD !!!

2015

V roce 2015 jsme konečně sehnali bassák a stal se jím Květák:) S Květem jsme odehráli několik koncertů a festivalů v Kašperských Horách, Praze, Majdaleně u Třeboně, Horažďovicích a v dalších městech... Zahráli jsme si společně s K.Z.O., Sociální Teror, Vision Days, Zputnik, S.A.S., CBF, Slax, Mortifilia, SVZ, Bijolit, Reckless, Hakmak a s dalšíma na který už bohužel nemůžem vzpomenout.. Bohužel z časových důvodů nás opustil bubeník Frantič, ale během mžiku už zkoušel naše songy Průcháč, kterej tomu dodal ty pořádný koule..

2016

Dvatisícešestnácka byl super rok plný dobrejch akcí s novým bicmanem nám to fakt sedlo. Odpálili jsme rok koncertem 16.1.2016 v Rabí na kultovním Ruin festu společně s Znouzectnost a Infinito.. Další koncerty jsme zahráli například v Říčanech, Horažďovicích, Tuškově, Strakonicích, Bezdědovicích a dokonce i doma ve STŘELSKÝCH HOŠTICÍCH.. Po našem boku si zahráli třeba Against the Grain, Barbar Punk, Libido Challenge, Violence by Nature, БУТ, Conoped, Mortifilia, Funkce Šroubu a další.

2017

V únoru 2017 se kapelka musela rozloučit s bassákem Květákem kterej se odstěhoval do Prahy a cesta z Prahy k nám na zkoušky daleká. Ale neváhali jsme a zlanařili jsme Čápa (Liver Garnish, Delusion) aby s námi Terrořil a taky že jo:) V roce 2017 jsme odehráli 9 koncertů a v červnu jsme nahráli CD NEW WAR které vyšlo 16.7.2017... Takže nová sestava nám sedla a těšíme se na další koncerty v roce 2018

2018

V roce 2018 jsem objezdili snad celou republiku. Terror přepadl Prahu, Střelské Hoštice, Soběslav, Klokočná, Říčany, Plzeň, Strakonice, Horažďovice, Chanovice, Blatná, atd... Všechno šlo jako po másle, až do Září kdy nám to začalo skřípat s Krauzíkem a Čáp se rozhodl že už dál nebude pokračovat v žádné z kapel kde do tý doby působyl... Zaučil Market a pohoda valíme to dál:) Bohužel my a Krauzík máme úplně jinou představu jak pokračovat dál v kapele a hlavně jak se chovat k ostatním lidem z kapely a k jejich věcem... Dohadování trvalo do 17.11.2018 kdy po řadě událostí, jsme se domluvili že bude lepší když každý půjde svojí cestou. Jak se říká nikdy neříkej nikdy a proto nevylučujeme že se naše cesty zase střetnou. Ale v tu chvíli jsme museli jednat a sehnali jsme sk8 borce Vaška Málu ze Strakonic tak zkoušíme a uvidíme jak to pujde v roce 2019...