Terrorelhárítás - Úvod | Bandzone.cz

Terrorelhárítás violence-grind / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Taxis
  Nezařazeno
 • Pyramida Evoluce/ Steakhouse Slaughter
  Nezařazeno
 • Your Master Is Dead
  Nezařazeno
 • Tolerance No More
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Biggest NFT Marketing Agency | Nftboosts.io

Looking for the biggest NFT marketing agency? NFT Boosts is one of the leading NFT marketing agency that offers effective nft marketing services with latest NFT news around the globe. Visit us today for more details.
https://nftboosts.io/

Boostsnft

WHAT EXACTLY IS AN NFT? WHAT DOES NFT REPRESENT?

Token that is not fungible.

That doesn't help things much.

Sorry for the inconvenience. "Non-fungible" basically indicates it's one-of-a-kind and can't be substituted with anything else. A bitcoin, for example, is fungible, meaning you can exchange one for another and get precisely the identical thing. A one-of-a-kind trade card, on the other hand, cannot be duplicated. You'd get something altogether different if you swapped it for a different card. You traded a Squirtle for a 1909 T206 Honus Wagner, dubbed "the Mona Lisa of baseball cards" by StadiumTalk. (I'll take them at their word.)

the worlds largest NFT marketing company
https://nftboosts.io/

Boostsnft

We are the worlds largest NFT marketing company, we have a reach of over 30 million people.

NFT Boosts is a one-of-a-kind news website dedicated only to the NFT, Blockchain, and Metaverse, hence promoting NFT awareness. If you're a marketer looking for new methods to reach out to NFT Boosts' influential audiences, this is the place to be.

For more information please visit NFT Boosts
https://nftboosts.io/

Zobrazit všechny názory