Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Terakokotova armáda acid-punk / Brno

„Cesta punkhistických mnichů“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert 3.10. v M13 + placky

Jsi Kokot! Jsi Kokot, tak si toho važ!

Vážení ctitelé, náš další velekoncert se odehraje 3.10. v M13 v Brně. S velkou radostí a hrdostí oznamujeme, že pozvání přijali Vyčůrat a spát z Prahy a Pátá ruka z Tišnova.

Dalším z našich kejklů je to, že náš oslík začal místo bobků srát odznáčky neboli placky. Kdo by se chtěl celý oplackovat, může si jich na koncertě koupit kolik chce. Máme jich plnou prdel. Počet zakoupených placek na osobu není omezen.


Roste nám nový matroš

Přidali jsme fotky z pohodového odpoledního vystoupení v Kuřimi. V publiku se to černalo metalovýma tričkama, což vždy zaručí vřelé přijetí.

Intenzivně makáme na nových písničkách, ukázku z kuchyně si pusťte. Jmenuje se zatím By the way nebo taky Legendario. Můžete nám napsat svoje dojmy a názory, budeme rádi.

K dalším plánům - příští víkend v sobotu odehrajeme vystoupení, které si předplatil náš nejmenovaný kamarád a velký fanoušek, když jsme sháněli peníze na desku. Bude se odehrávat na dvorku nejmenované hospody v Tišnově a už se moc těšíme. Abychom nic nepodcenili, vyrazíme na tuto akci už o den dřív a spojíme to s nočním soustředěním v nejmenované rokli a poté v sobotu pochodem do Tišnova.

Napište si o další akce - ještě máme v kalendáři na léto trochu místa!


Nespíme & benefice pro Irského vlkodava

Máme za sebou několik vynikajících koncertů, kdy jsme úspěšně vyzkoušeli větší pódia a kvalitní zvuk i zatím nejdelší výlet v kapelní historii - koncert v žižkovském Vystřeleném oku s kapelou Vyčůrat a spát.

Ani jarní únava, ani povel vyčůrat a spát nás ovšem ke spánku nepřemůže. Ve zkušebně intenzivně makáme na nových písničkách. Budeme se zabývat problematikou alzheimrovy choroby, karibského rumu a městské cyklistiky. Samozřejmě i všeho ostatního, co najdeme při svém bádání po stopách punkhistického Mistra Tri-ko.

Nejbližší koncert nás čeká v sobotu 16.5. na nádvoří zámku v Kuřimi. Bude se jednat o benefiční akci na podporu nadačního fondu Irský vlkodav. Přijeďte si nás vychutnat pod širým nebem a přispět na dobrou věc - péči o odložené pejsky - tedy spíše psí obry.

http://www.irskyvlkodav.cz/

Budeme hrát už v podvečerních hodinách, ještě za světla a proto citlivě vybíráme playlist. Přijďte s celou rodinou.