Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Terakokotova armáda acid-punk / Brno

„Cesta punkhistických mnichů“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Chystáme novou desku "Terapyje" - pomož nám s jejím vznikem!

Upraveno:

Youtube Video 2gKyTJygM_sYoutube Video 2gKyTJygM_s

Je tomu nedávno, kdy se naše družina vydala do malebné vísky Terapyje, kde dle neověřených informací přebýval sám Mistr TRI-KO. Cílem naší výpravy bylo objevit důkaz o Mistrově přítomnosti na tomto tajemném místě.

Ačkoliv Mistrův odkaz byl i po dávné době stále cítit ve vzduchu, hmatatelný důkaz nám stále chyběl. Až do okamžiku, kdy jsme se v místní hospůdce spřátelili s místním potapečem, který nám posléze zapůjčil vzácnou relikvii - pradávnou kroniku vesnice Terapyje, vyrytou do lastury říčního tvrdýše.

Díky tomu se nám do rukou dostal příběh tak epický, že se s ním musíme podělit se světem. Bohužel nám však stále stojí v cestě několik překážek, které brání jeho publikování. Budeme rádi, když nám pomůžeš tyto překážky překonat a my ho i díky tobě dostaneme na veřejnost, kam patří. Pokud máš zájem zapsat se svým činem do historie, navštiv náš projekt na Startovači, kde se o celém našem usílí dozvíš víc a zároveň si můžeš vybrat i formu pomoci.

S (fyzickou) láskou
Terakokotova armáda

https://www.startovac.cz/projekty/terapyje/