Terakokotova armáda - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Terakokotova armáda acid-punk / Brno

„Cesta punkhistických mnichů“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pan Flaška

Hledali jsme svůj vlastní význam. Prošli hrdlem lahve do krajiny, kde se prohánějí stáda dubových soudků a plastových uzávěrů. Obdařeni božími schopnostmi se vracíme, abychom políbili vaše nahé dušeK. Příběh pana Flašky v několika nedějstvích nahlíží na podstatu stvoření světa, absurditu lidského konání a soužití člověka s lahví. Alkohol a hudba nás všechny ... bůh.

Nové album Terapyje

Upraveno:

Terapyje

Je tomu nedávno, kdy se naše družina vydala do malebné čínské vísky Terapyje, kde dle neověřených informací přebýval sám slovutný Mistr TRI-KO. Cílem naší výpravy bylo objevit důkaz o Mistrově přítomnosti na tomto tajemném místě.
Ačkoliv Mistrův odkaz byl i po dávné době stále cítit ve vzduchu, hmatatelný důkaz nám stále chyběl. Po vyčerpávajícím, několik dní trvajícím, bezvýsledném pátrání jsme už ani nedoufali,
že se na nás usměje štěstí. Rozhodli jsme se proto načerpat síly v místní hospůdce. Tam jsme se spřátelili se starým potapečem, který nám posléze zapůjčil k nahlédnutí vzácnou relikvii - pradávnou kroniku vesnice Terapyje, vyrytou do lastury říčního tvrdýše.

Díky tomu se nám do rukou dostal příběh tak epický, že jsme se s ním museli podělit se světem a zároveň ho zaznamenat na moderní médium pro budoucí generace.

Chystáme novou desku "Terapyje" - pomož nám s jejím vznikem!

Upraveno:

Youtube Video 2gKyTJygM_sYoutube Video 2gKyTJygM_s

Je tomu nedávno, kdy se naše družina vydala do malebné vísky Terapyje, kde dle neověřených informací přebýval sám Mistr TRI-KO. Cílem naší výpravy bylo objevit důkaz o Mistrově přítomnosti na tomto tajemném místě.

Ačkoliv Mistrův odkaz byl i po dávné době stále cítit ve vzduchu, hmatatelný důkaz nám stále chyběl. Až do okamžiku, kdy jsme se v místní hospůdce spřátelili s místním potapečem, který nám posléze zapůjčil vzácnou relikvii - pradávnou kroniku vesnice Terapyje, vyrytou do lastury říčního tvrdýše.

Díky tomu se nám do rukou dostal příběh tak epický, že se s ním musíme podělit se světem. Bohužel nám však stále stojí v cestě několik překážek, které brání jeho publikování. Budeme rádi, když nám pomůžeš tyto překážky překonat a my ho i díky tobě dostaneme na veřejnost, kam patří. Pokud máš zájem zapsat se svým činem do historie, navštiv náš projekt na Startovači, kde se o celém našem usílí dozvíš víc a zároveň si můžeš vybrat i formu pomoci.

S (fyzickou) láskou
Terakokotova armáda

https://www.startovac.cz/projekty/terapyje/