Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Teapacks ethno-jazz / Havlíčkův Brod

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Shrnutě toto:

Zprvu čajové ethnotrio, poté cosikvartet a v posledku dvoutaktní duo didgeridových fuků a kytarových štěků. V repertoiru se vyrojily skladby z vlastních hlav, ovoněné příchutěmi nejrůznějších dálav. Samou podstatou hraní je pak vystupování na hraně mezi větší a menší mírou improvizace, jež dává při každé nové příležitosti jiný, neopakovatelný hudební tvar. Noty vázané jsou hrány nevázaně, půlky čtvrtečně a čtvrtky osmicky. Legata znějí lehce, stacatta statně a dolce přesladce..stačí jen přičichnout.

O vyvolání netušených pocitů nejrůznějších intenzit se zcela aktuálně starají tito dva:    Josef Vak (didgeridoo) a Jakub Kříž (kytary, občasné klávesnice, chvilkové zpěvy)

V případě neutuchající touhy nám napsat je vám, krom zdejší knihy návštěv, k dispozici náš mail: kriznik2@seznam.cz. Otevřenost vítáme, před uzavřeností se zavíráme..

Bio a historie

Trio bylo vypěstováno, sesbíráno, vytříděno, fermentováno a vysušeno v Havlíčkově Brodě v Plovárenské ulici č.p. 482, přibližně roku 2008, v měsíci dubnu, kolem čtvrté odpolední. V tomto seskupu se promenovalo až do roku 2011, kdy po krátké kvartetové proluce Václavku vystřídal u perkusivních propriet maestro cajonovitý PetrKam. Po zauzlení a odškrcení se pak ze vzniklého trojzubí vyvrbilo dvoutaktní vozidlo didgeridových dechů a kytarových vzdechů. Se staronovou příchutí a občasným dokořeněním neotřelými hosty se zas TP protloukají dále na cestě za netradičním úchopením tradičních hodnot.