Tata Bojs - Novinky | Bandzone.cz

Tata Bojs progressive-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 2031
    Ležatá osmička
  • Opakování
    Ležatá osmička

Tata Bojs na Supraphonline!

Celá naše diskografie je konečně v prodeji na SUPRAPHONLINE.cz 

Většinu alb pořídíte za rovných 99,- Kaček. No nekup to! 

Přímo na výpis našich alb se dostanete kliknutím na obrázek

Ležatá osmička tour!

TATA BOJS OHLAŠUJÍ
∞ TOUR
Kapela po čtyřech letech vyráží na samostatné turné


Na novém albu Tata Bojs Ležatá osmička se v úvodní a závěrečné skladbě zpívá "Nebudeme se opakovat " . V textu aktuálního singlu "Opakování" pak zase "...moje jediný přání je opakování" - to slibuje pěkně zamotané a zároveň zřejmě neopakovatelné turné.

Dokážete si představit, kolik to dalo kapele, všem spolupracovníkům a pořadatelům práce, než sestavili jednotlivé destinace turné tak, aby tvořily na mapách České a Slovenské republiky tvar ležaté osmičky? Odpověď zní: nekonečně dlouho… Dokonce tak dlouho, že proces ze své podstaty není ještě uzavřen. Jistý je pouze začátek - 6. října v brněnském klubu Fléda.
Konec je nejistý, možná v prosinci, možná nikdy…
Možná skutečně Tata Bojs vyrazí na své nikdy nekončící turné, neboli ∞ TOUR.
"Běžíme dopředu a nebo nazpátek? Je tohle konec a nebo jen začátek?" ptají se Tata Bojs stejně tak jako v jedné z nových písní. Na všechny tyto otázky bude kapela v rozmezí října až prosince tohoto roku hledat odpovědi se svými fanoušky na jednom z nejrozsáhlejších turné své kariéry - ∞ TOUR.

V tuto chvíli třináct potvrzených zastávek česko-moravskoslezské části turné a navíc minimálně pět slovenských koncertů slibují u kapely pověstné spíše menším než větším množstvím koncertních vystoupení opravdu velkou událost.
„Program bude sestavený samozřejmě s důrazem na písně z nového alba a to i ty, které na letních festivalech nezazněly. Ale chtěli bychom sáhnout opět i hluboko do historie a program udělat vrstevnatý stejně, jako vnímáme svojí minulost“. – dodává Milan Cais.

Zatímco slovenská část turné proběhne v pevně dané sestavě společně s místními velice oblíbenými skupinami Para a Billy Barman, domácí koncerty budou ve znamení hned několika zajímavých hostů, které si vybrali sami Tata Bojs. A tak se střídavě na turné představí Republic Of Two, Sunflower Caravan, Longital, Dva a Lus3. „Při výběru hostů jsme samozřejmě dávali přednost souborům, které mají v názvu číslovky. Nicméně protlačilo se nám tam i pár čistě písmenkových. Každopádně jsou to všechno kapely, které se nám líbí a těšíme se, že s nimi budeme moci sdílet pódia!“ – komentuje výběr supportů Mardoša.


V rámci celé šňůry bude mít speciální postavení pražská zastávka 25. října v bývalé basketbalové hale Sparty dnes Hala Letná na Praze 7, kde proběhne zřejmě nejnákladnější a nejvýpravnější show v historii Tata Bojs. Rozšíří se sestava hostů, dojde i na křest Ležaté osmičky a nebude chybět scéna dle návrhu Milana Caise. "Jsou to už dlouhé čtyři roky, co jsme naposledy hráli v téhle hale v programu nazvaném Barevná hudba Tata Bojs. A tak bylo dost času se rozmyslet co dál. Nad scénou, která se odehraje nejspíš neopakovatelně
25. října v Hale Letná, už přemýšlím skoro dva roky. Máme nachystáno tolik překvapení, že se to sem ani nevejde. A tak začnu zatím jedním. Některé písně z Ležaté osmičky zazní koncertně poprvé a zřejmě naposled díky přítomnosti speciálních hostů alba, kteří do ostatních destinací turné bohužel nezavítají. " upřesňuje Milan Cais . "A alespoň jeden z nich má samozřejmě ve jménu číslovku." – doplňuje Mardoša


Tata Bojs v červnu vydali po čtyřech letech nové album Ležatá osmička. To se ihned po vydání vyhouplo až na 1. místo domácí hitparády a od té doby stále patří u nás mezi nejprodávanější desky současnosti. Navíc bylo více než příznivě přijato kritikou a hlavně samotnými fanoušky skupiny.

Vstupenky na ∞ TOUR jsu prodeji výhradně v síti Ticketstream.
http://www.ticketstream.cz/czts/site.frame.jsp?thread

Níže momentálně potvrzená data turné, aktualizace a další novinky budou následovat.


CZ ∞ TOUR.

6.10. Brno - Fléda

14.10. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum

21.10 Ostrava - CoolTour

22.10. Pardubice – ABC centrum

25.10. Praha – Hala Letná

1.11. Ústí nad Labem – klub Doma

10.11. Plzeň – klub Buena Vista

11.11. Mariánské lázně – klub Na rampě

17.11. Olomouc – S klub

19.11. Vsetín – Klub 3 opice

26.11. České Budějovice – prostor Slávie

1.12. Zlín – Velké kino

2.12. Raškovice – Na Ondráši

SK ∞ TOUR
se skupinami Para a Billy Barman:

28.10. Košice – Koloseum

29.10. Hrustín

3.11. Trenčín – Piano

4.11. Bratislava – MMC