Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Szkrat rap-rock / Zlín

„Keep on Rollin !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Circles [New Single] 329 ×
 • Watchout 7 116 ×
 • One-Shot 15 071 ×
 • Salvation Army 16 752 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Pathfinder 17 450 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Skinchangers 18 611 × Stáhnout MP3 zdarma
 • #1. Therapy- Truth Behind The Message EP (2013) 21 779 × Stáhnout MP3 zdarma
 • #2. We Will Never Fall Again- Truth Behind The Message EP (2013) 20 180 ×
 • #3. White Lies- Truth Behind The Message EP (2013) 19 257 ×
 • #4. Open- Truth Behind The Message EP (2013) 20 309 ×
 • #5. Waterguru- Truth Behind The Message EP (2013) 18 442 ×
 • Szkrat - Know her 23 785 ×
 • Szkrat - So painless 20 407 ×
 • Szkrat - Let go 21 725 ×
 • Szkrat - On the inside 19 799 ×

Novinky

1 2 3 4 5 6810131620242832353739 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RfP 09 aneb co dokážu napsat...

3.7-Den první

Poszádka: Franta, Mira, Dada a já

            Plni očekávání jsme vyrazili v pateční ráno směrem ku vlakáči ve Zlíně. Ještě jsem se musel jít vyfotit a tak jsem se sešel s Mirou již dříve. Focení proběhlo hladce stejně jako ranní káva do našich prázdných žaludků. Kdo by řekl, že to v nejbližších dnech nebude naposled?! Takto posilněni jsme konečně vyrazili na vlak. To už Franta zběsile telefonoval a nadávaje na řidiče autobusu popisoval za občastného užití vulgarismu jeho nesnadnou situaci způsobenou malou rychlostí autobusu. Naštěstí řidič pod pohružkou zrychlil, Franta vlak stihl a my jsme vyrazili vstříc svému osudu…

Cesta vlakem probíhala klasicky: víno, ženy, zpěv! Po krátkém a zmateném přestupu v Pardubicích jsme se najednou objevili v Králově Hradci. Tady se naše skupina rozpadla, protože se Franta neprobojoval do přeplněného vozu MHD. Potkali jsme se pozdněji u akreditace, která proběhla v obrovském lijáku, jenž se díkybohu už neopakoval. Postavili jsme stany a já zjistil kolik sprostých slov jde říct v pěti minutách. Vyrazili jsme na prohlídku areálu, našli Dadu, snědli řízky a szhlédli vystoupení několika kapel. Vlastně jen Medvěda. V podstatě jsme jen korzovali a já vysvětloval, co to slovo znamená. Pak jsme šli spát.

 

4.7- Den druhý a hlavní

Poszádka: Franta, Mira, Dada a já + Kucza s Lenkou, Kubík, Ondra a pan Kučný

            Den začal zcela poklidně a vůbec mě nevzbudil Kucza prostřednictvím mého telefonu, který jsem pak radši vypnul. Kolem 10té jsme se všichni šťastně shledali u akreditace a já se ujal ubytování a prohlídky areálu. Byli jsme toho dne první kapela na programu, takže jsme se nerušeně připravovali na koncert. Během času mezi výše zmíněnou přípravou a návštěvou V.I.P. baru jsme koncert odehráli. Tento vysoce emotivní zážitek nejde slovy popsat, jak moc tě m…Kruci!  Brzy zde umístíme jak fotografie tak i video.

            Krom dobrého pocitu jsme získali internet zdarma na celý život (snad proto se nás později pokusili zabít) od společnosti T-Mobile. Stalo se tak díky nepříjemné události, za kterou nám bylo darováno právě takové odškodné. V perných letních dnech se po ploše letiště prohánělo šlapací vozítko (obr. vpravo) poháněné šesti lidmi a řízeno řidičem zaměstnaným u výše jmenované společnosti. Díky jeho neopatrnosti byl sražen Kubík a došlo tak k jeho naprostému zmatení a právníci mobilního operátora nám uvěřili, že před nehodou to byl klidný, vyrovnaný a spolehlivý mladý gentleman. Jejich pokus vyvrátit naše tvrzení se rozpadl na argumentech jako: „Všichni ostatní lidé na znamení zvonku a křiku řidiče ustoupili…“ nebo „V době existence tohoto dopravního prostředku se nic podobného nikdy nestalo a žádáme prověřit duševní stav poškozeného“  atd.. Sami uznáte, že takový amatérismus špiní jméno všem ostatním právníkům. S malinovkou v ruce a s internetovou smlouvou v kapse jsme vyrazili za hudebními zážitky.             

Po tomto velmi perném dni jsme se rozloučili a část výpravy odcestovala do svých příbytku na Moravě.

 

5.7- Den třetí

Poszádka: Franta, Mira, Dada, Kucza s Lenkou a já

            Tento den se pro nás stal prvním opravdovým dnem stráveným na festivalu. Znali jsme prostředí, nervozita opadla a nám nic nebránilo vydat se na hudební tour po všech atrakcích na RfP. Ovšem plán byl tak nabitý, že já osobně jsem ve dvou vůbec nebyl. O to větší zážitek pro mě byl prostor vyhrazený pro Kašpárka v rohlíku. Toto hudební divadlo pro děti s dvěmi dětmi v publiku bylo pro mě spokojeným relaxem mezi zběsilým lítáním mezi pódii. Zpívalo se, bubnovalo, skákalo na trampolíně a tak dál. 

Večer jsme se odebrali s Mirou do VIP Baru a zbytek výpravy, v domnění že spíme, šel spát. Stejně tak jako my dva přišli členové většiny kapel festivalu, novináři a ostatní lidé s oranžovou páskou ( za rozšíření fámy, že to znamená homosexualitu, se pořadatelům velmi omlouvám). Večer probíhal poklidně za zvuků jazzu, popíjení limonád a rozhovoru s lidmi z ostatních kapel. Zpět do stanu jsme se pravděpodobně vrátili brzy, protože někteří lidé si teprve šli čistit zuby při zapadajicím slunci. Jen bylo zvláštní, že na východě. Inu jiný kraj, jiný mrav…

 

6.7- Den čtvrtý

Poszádka: Franta, Mira, Dada, Kucza s Lenkou a já

            Tento den byl pro mě jako diváka nejpestřejší a opravdu jsem se od rána nezastavil. Od rána myslím čas mého probuzení a zároveň čas prvního koncertu. Byl sem něžně vzbuzen Mirou, který měl hlad, což měl neustále. Opakovala se situace z předchozího dne ovšem s tím, že mě nějaká malá holčička nechtěla pustit na trampolínu. Pomohl mi Franta, který jí slíbil, že až vyroste tak ji naučí střílet. Při jednom z koncertu jsem ukořistil propouštěcí kartu pro zahraniční skupiny a zjistil, že není VIP jako VIP. 

Večer jsem s Frantou vyrazil na prohlídku stanových měst a zjistil, že i když není VIP jako VIP, tak je dobré ho mít. Obdivuju lidi co tam (pře)žili. A abychom byli na cestu čilí, tak jsme myslím chvilku spali.

 

7.7- Den pátý

Poszádka: Franta, Mira, Dada a já - Kucza s Lenkou

            Než jsme šli s FDFkem (krycí jméno pro Frantu) spát, potkali jsme Kuczu s Lenkou při balení stanu. S radostí jsme jim pomohli a vyprovodili je z areálu. To samé jsme o pár hodin později udělali i my a bez větších problému též opustili areál. V Hradci na nádraží jsme místním lidem poděkovali za pohostinnost a počasí a vyrazili ke svým domovům. Cesta vlakem se obešla bez větších problémů a po čtyřech hodinách jsme byli doma. Osprchoval jsem se a napsal tohle.

Pokud jste se vážně dočetli až sem, tak jste získali základní povědomí o pobytu mě a všech okolo na letním hudebním festivalu Rock for People…Byla to pro nás obrovská zkušenost a  musím poděkovat lidem, co tuto akci připravují. Ale hlavně děkuju Vám, co jste nás do Hradce dostali, protože jsem Vám vděčný, a to můžu říct i za celou kapelu, za životní zážitek…

 

…děkujem!!!


Tak jo...je toho moc!!!

...po koncertě U Tetoura jsme byli pozváni do rádia Rock Max ! Po příchodu jsme zjistili, že jsme byli zařazeni do rockové 12tky, což je další soutěž kapel:D Myslím ž e si udělám šablonu pro psaní článků!!!

Hlasování tradiční a jednoduché: RX A SZKRAT . Zprávy posílejte na číslo 900 06 09 (z SK na číslo +420 900 06 09). Cena SMS je 9 Kč!

Takže pokud máte přebytečných 9 korun:D....děkujem!

 

A jak řekl zpěvák Disturbed Dave Draiman: " Kucííí, já vám ten hlas pošlu..."! (přeloženo ve spolupráci s lidmi z NASA)

To byla ta první szpráva...teď ta druhá!

Díky vašemu hlasování (kruci kde mám tu šablonu) jsme se dostali na 10. ročník tradičního hudebního festivalu Valašský Bigbeat fest 2009 a to jako předskokani Wohnoutů (to už tu taky někdy bylo ne?) Koná se to 17.7 v Liptále tak se na nás přijďte mrknout...teda hlavně na Wohnout...


1 2 3 4 5 6810131620242832353739 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52