Swordfish - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Swordfish death-thrash / Brno

„Exitus...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ballsmash [NEW - CoA 2012] 749 ×
  • Whisper [NEW - CoA 2012] 400 ×
  • Brotherhood [NEW - CoA 2012] 326 ×
  • The Verge [NEW - CoA 2012] 195 ×
  • Across Eternity [NEW - CoA 2012] 143 ×
  • No Pain No Gain [AoE 2008] 874 ×
  • Crematoria [AoE 2008] 474 ×
  • Berserkgang [AoE 2008] 186 ×
  • Faceless Dog [demo 2007] 411 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Growl
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Swordfish je brněnská metalová kapela, která se snaží udržet na živu kdysi slavný thrash metal míchaním archaických postupů, melodií a prapodivných rytmů. Poslední dobou taktéž čím dál více laškuje s tvrdšími vodami death metalu za čímž vidí nalezení toho pověstného unikátního gzichtu.

Aktuální sestava:

Martin - basa † Tomáš - bicí † Stejsky - kytara † Macan - kytara † Klobin - vokills 

Bývalí členové:

Michal - kytara

 

 

Bio a historie

To bylo jednoho chmurného večera v čase předvánočním létapáně 2002, když se sešli dva milí hoši Míša a Tomík S. a řekli si, že by mohli věnovat kapku svého času a nechat tu něco lidstvu v podobě mírumilovné hardrockové hudby. Tato myšlenka zaujala dalšího jinocha jménem Tomík K. a tak se připojil k instrumentálním mušketýrům a rázem byli tři. Moc dlouho to netrvalo a mušketýři byli doplněni do sudého počtu ex-matadorem kapely ToPříde Martinem S. Instrumentální kádr byl tak kompletní, stále však chyběl libý hlas, který byl zatím v nedohlednu.
 
Po několika adeptech, kteří ovšem dlouho nevydrželi příchazí do kapely již ostřítelný harcovník Lukáš P. ze spřízněného kvinteta Entrust. Po pár zácvicích se kapela vrhá do bojové vřavy na žhavá prkna brněnského klubu Favál. Poté se cesty Lukáše a zbytku party rozcházejí a skupina jde opět na lov vokalisty. Proběhlo několik konkurzů a s některými adepty bylo odehráno několik pódiových bitev. Nicméně s žádným z těchto adeptů si kapela nepadla do noty.
 
A zde přichází krutý zlom a z našeho příjemného povídaní na dobrou noc se stává prostý horror. Píše se rok prenukleárního holocaustu 2006. Do kapely totiž přichazí zakeřná postava jménem Klobin a nelítostivě se vdere do přízně těmto milým a jemným chlapcům a mění celý zvuk kapely z mírumilovného hardrocku na špinavý a otrhaný t(h)rash metal. Tento horror zatím stále trvá a určitě si počkejte, ať se dozvíte jak to vše dopadne :)