Swing Melody Ostrov - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Swing Melody Ostrov swing / Ostrov

„Malý jazzový orchestr pro velké publikum“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Telefonní fox 532 ×
  • Půlnoční blues 399 ×
  • Jen pro ten dnešní den 402 ×

Fanoušci: 17

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
8 041
Poslechnuto skladeb
1 640
Profil registrován
24.6.2014

Členové

Nástrojové obsazení: Klarinet, Saxofon
Nástrojové obsazení: Saxofon

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Malý jazzový orchestr pod vedením Jana Veverky hrající jazz & swing 30.let a 40.let převážně z českého prostředí, podobně jako O. Havelka a jeho Melody Makers, koncertuje po celé ČR.

Členové:

Kapelník: Jan Veverka

Zpěv: Anna Mazurová, Jan Veverka

Trubka: Jan Veverka

Saxofony: Kristýna Kanická, Jakub Douda, Vendula Chmelíková

Klarinet: Vendula Chmelíková, Jakub Douda

Housle: Petr Brodec, Petra Jílková

Kytara: Václav Janů

Kontrabas: Lukáš Jadrníček

Bicí: David Maxa

Zvukař/fotograf: Miroslav Rajtmajer

Bio a historie

     Kapela vznikla v roce 2011 z jedné z kapel patřících pod ZUŠ Ostrov a při jejím zrodu nestál nikdo jiný než náš kapelník Jan Veverka. Ještě pod názvem Písk-písk Havelkové nacvičila první tři písně - Krásně je v létě, Sám s děvčetem v dešti a My tancujem swing, které měly velký úspěch. Zanedlouho začaly přibývat nejen skladby, ale přicházeli i noví hráči, kteří měli zájem v této kapele hrát. Počet hráčů se poté zastavil na čísle 12 (pokud nepočítáme náhradníky). Po vášnivých debatách se změnil název kapely na dnešní Swing Melody Ostrov. Velkým mezníkem pro kapelu bylo datum 6.12. 2013, kdy kapela měla svůj první větší samostatný koncert v KD Ostrov, na který přišlo hodně lidí, z čehož jsme měli velkou radost. Po tomto koncertu se zájem o kapelu ještě zvýšil a my doufáme, že to tak zůstane i nadále.