Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sweet Pain blues-southern rock / Praha

„Vydáváme nové album - I Believe In Your Lovin'“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • My Pretty Baby- I Believe In Your Lovin' (2014) 444 ×
  • Looking For This Train- I Believe In Your Lovin' (2014) 314 ×
  • Biker Babe- What a Sound (2011) 1 157 ×
  • I Don't Try Any More- What a Sound (2011) 696 ×
  • What A Sound- What a Sound (2011) 631 ×

Novinky

Vydáváme druhé řadové abum s názvem I Believe In Your Lovin'

Upraveno:

Je to na měsíc přesně deset let od založení Sweet Pain a přesně tři roky od vydání prvního alba What A Sound - takže hned dvojitý důvod k oslavě. A oslava to bude opravdu speciální, protože jsme na ni nepřichystali nic menšího, než zbrusu nové album I Believe In Your Lovin'! 

Rozhodně vás nebudeme šetřit - je na něm 55 minut toho nejlepšího, co v nás je! Za obrovské pohody jsme opět natáčeli ve Studiu Hostivař, kde pod našima rukama vzniklo dvanáct jižanských pecek. Většinu složil tradičně Michal, ale dvěma kusy přispěl taky Jirka, čímž jsme opět získali svěží vítr do plachet. Za mikrofon jsme se tradičně postavili téměř všichni, takže se můžete těšit na Michala s Jirkou, ale taky na Sylvu v krásné baladě Stay Together. 

Tímto bychom taky chtěli zvlášť poděkovat Davidu Pavlíkovi a Zdeňkovi Šikýřovi, kteří k pohodové atmosféře ve studiu nemalou měrou přispěli a především odvedli skvělou práci za pultem! Zdendovi taky děkujeme za unikátní možnost půjčit si a nahrát pravé hammondky s leslie bednou, což byl vážně zážitek a na albu hammondky jednoznačně poznáte a uslyšíte. 

Album vyjde v červnu 2014 a pokřtíme jej - no kde jinde, než 21.6. na Mlejně! Pro pražské fandy, kteří se na Mlejn nedostanou, zároveň plánujeme druhý křest, který se uskuteční po prázdninách, určitě vám včas přineseme informaci. Těšíme se na vás!

Chtěli bychom ze srdce moc poděkovat všem, co nás neúnavně podporují nebo to s námi aspoň doteď vydrželi :) 

CD I Believe In Your Lovin' bude k dispozici samozřejmě na našich koncertech nebo na dobírku. Jižani nebo nejižani, přejeme vám jedno: Ať se vám nová deska líbí! 

Nezapomeňte se podívat na fotky z natáčení - jsou nejen v bookletu nového CD, ale i zde na webu!


Rozšíření playlistu...

...o skladbu Sweet Pain, která je důkazem, že nejen ryčnou kytarou a gombíkem volume doprava je Jižan živ. Trocha něhy ještě nikoho nezabila (a doufejme, že se to nestane ani teď).


Stetson and Bourbon aneb moravský křest

Upraveno:

Byl to náročný výlet, ale stál za to. Děkujeme Pepovi Huslíkovi za pozvání na bezvadnou akci - na jižanský festival Stetson and Bourbon do Otrokovic. Slyšeli a viděli jsme se s našimi známými jižanskými souputníky, poslechli jsme si, jak se jižárna hraje v Polsku ale hlavně jsme se výborně pobavili. Během našeho setu nám bylo dopřáno pokřtít naše CD a popřát mu start do života i tady, na Moravě. Za kmotry dostalo společnost nejvybranější: již zmiňovaného Pepu Huslíka, Pavla Hartla - prezidenta Dixie spolku přátel jižanského rocku, jižanského guru Dališe (kterému také děkujeme za výborné fotky) a zcela nečekaně též polskou paní konzulku. Otrokovice, bylo to krásné a zase někdy na viděnou!