Swarm Unit - O kapele | Bandzone.cz

Swarm Unit funk-jazz / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hey Girls
  Nezařazeno
 • Bite Me
  Nezařazeno
 • I Saying Hey
  Nezařazeno
 • Dreamer
  Nezařazeno
 • Give Me Your Love
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

SWARM UNIT - nový „superp*R*O*J*ekt“, deroucí se z podzemí na českou scénu. Všichni jeho členové jsou protřelými, zkušenými muzikanty. A tak jako je rozmanitý  jejich geografický původ a každý vychází z jiných stylových zákoutí, spojili nyní své síly  v energii překypující, elektrizující a pulzující taneční muzice, dotčené jazzem, funkem, r&b, černošským urban/pop, house music, trip hopem a popem.

Bio a historie

SWARM UNIT

(A/CZ, funk jazz dance)

Henry Dove – kytara, zpěv

Paul Magnusson – bicí, elektronika

Marcello Massturbani – baskytara

Paul Sanchez – klávesy

Mani Marillo - saxofony, keyboard

George Hammer - trubka

Henry Dove

je svérázný hudební genius, který hraje a zpívá od svých dvou let, kdy mu otec vyrobil první kytaru. V posledních letech koncertuje v duu se svým bratrem se směsicí groove, r&b, improvizace a opery, se kterým předvedli spanilou jízdu českou, paradoxně alternativní scénu. Studuje zpěv na konzervatoři, jeho umělecká existence je zajišťována skromnými příspěvky za hudební produkce a namáhavou prací horského nosiče.

Paul Magnusson

je pernamentní hledač, hudebník s dvacetiletou zkušeností z mnoha hudebních projektů. Jeho záběr se pohybuje v rozmezí od world music po alternativu.

Marcello Massturbani

druhdy členem rakouské kultovní kapely Tres Hombres, jazzový konzervatorista, pohodový chlápek, virtuoz, srostlý se svým nástrojem a hrou bez hranic.

Paul Sanchez

famózní hráč, špička nejen v ČR,  klidně snese srovnání se světovou extratřídou. Účastnil se akcí ve všech koutech jazzového světa. Nahrával s takovými veličinami, jako je např. Doug Wimbish.

Mani Marillo

je rakouský hudební mág, koncertní pianista, skladatel, elektronik, operní zpěvák a hlavně úchvatný saxofonista s praxí z newyourské klubové scény

George Hammer

je špičkový trumpetista, pohybující se v mnoha top funky sestavách.