Swag Production - Úvod | Bandzone.cz

Swag Production pop-hip hop / Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Patrik Leško&BlackM ft. Lucie Koutníková&Lukys&BK City |Cover Ha
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Vánoční projekt - 24.12.2012

(Upraveno: )

Už je to tak S.W.A.G Production neotálí a připravuje pro vás nový promakanější, hudebně i textově nabušený, speciální vánoční projekt. Na den, který je všemi celý rok tak horlivě očekáván, připadá další projekt S.W.A.G Production, tímto bych chtěl požádat všechny zpěváky a rapery, kteří by s námi chtěli spolupracovat ať je nestydí a pošlou svoje kontaktní údaje a ukázku svého projevu na Machi.Design@seznam.cz Upřímě se moc těším na vaši účast a zájem a pevně věřím že to budou opět dny, které si naplno užijeme a doufám, že i se spoustou nových lidí. Díky a jako vždy komentujte, sdílejte a sledujte.

http://www.facebook.com/events/389548221117502/

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

BalGramMusic

Klipy za velice rozumné ceny! Spolupracovali sme se jmény jako je EL NINO, DNA, PLUTO, MOMO, Raf Džukel... V případě zájmu napište!!! Některá videa z naší tvorby najdete na našem profilu

Zobrazit všechny názory