Sugesce - Názory | Bandzone.cz

Sugesce rock-hard rock / Nosislav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Zachvění
  Nezařazeno
 • Několik frází
  Nezařazeno
 • Andělská křídla
  Nezařazeno
 • Blackout
  Nezařazeno
 • Nemám v tom jasno 6
  Nezařazeno
 • Jen kvůli ní 5
  Nezařazeno
 • Brok v hlavě 6
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Dědek

Chlapci, dobrej set na Melodce! Dost slušně odvedenej start celý výborný akce, díky!

Bez profilu

Dědek

Ahoj, mám v tom jasno - příjemně jste mne včera na Moraváku překvapili. A neříkal jsem to jenom já. Díky, ať se daří! Tady Dědek.

Cukero

Ahoj kluci, pekne to je udelane a takeve chytlave.. Slape to skvele a uz se s Dejanem tesime na Moravak.. :-) tak gratuluju a hrnte to..Cukero

Bez profilu

Kubis

Viděl a slyšel jsem Vás na Moraváku v Brně 10. srpna. Perfektní zvuk a moc dobře se to poslouchalo. Snad jen nikdo nevěděl, jak se jmenujete. Tak jsem se teď dopátral. Ať se daří!

Hakim

Ahoj Kapela.
Dík za odozvu.My hráme tiež len pre potešenie,nakolko máme rodiny,deti a prácu.Bol to len návrh,radi by sme si zahrali aj za hranicami,v minulosti som bol hrať s inou kapelou,na Morave a bolo to super.Tak ak bude záujem,dajte mi vedieť na meil.
Hakim

Hakim

Ahoj Kapela.
Náhodou som zablúdil aj k Vám na profil.Pekný rockový nárez.Nech sa darí aj nadalej. Mohli by sme v budúcnosti zorganizovať výmenné koncerty,čo Vy na to?
Hakim/bubeník kapely FO3

petr36

Nazdar Borci,včera v šenku to bylo moc fajn,i když lidí moc nepřišlo,tak váš výkon byl spontání a skvělej,je vydět že vás to hraní baví a že vám nesejde na tom jestli vás poslouchá 5 nebo 1000 lidí a to je skvělej přístup.Zrovna si pouštím váš song "V nedohlednu" a ten mě fakt dostal,je to bomba,z toho válu na mě dýchá moc příjemná atmosféra a co se mi na vás včera moc líbilo,že jste úplně obyčejní kluci,kteří si na nic nehrají.Tak at vám to i dál šlape,hlavně atˇ na vás chodí co nejvíc fanoušků a budu se těšit že si spolu zase někde zahrajem.TAk čuz a hodně štěstí.Jo a vaše houslistka je skvělá.