Suffocate With Your Fame - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Suffocate With Your Fame death-hardcore / Praha

„EP "Item(s)" ou(T)!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Neustále sháníme a hledáme koncerty, jsme pro každou párty a zábavu. 

                

Booking: mob: + 420 724 722 002

Email:  suffocatewithyourfame@yahoo.com

Facebookhttp://www.facebook.com/suffocatewithyourfame

Myspacehttp://www.myspace.com/swyfmusic

Sound Cloud:http://soundcloud.com/suffocatewithyourfameband
Youtube Chanel :  http://www.youtube.com/user/SuffocateWYF

Online shop - Kupujte CD - podporujte hudbu! 

http://www.metalgate.cz/cs/metalgate-eshop/katalog/Suffocate_with_your_fame/the-new-world-order.htm

BIO:

Kapela vznikla v polovině letních prázdnin 2009 v Černošicích sjednocením dvou jiných černošických skupin False Hope a Back to Grape pod názvem Suffocate With Your Vomitus. Za šest týdnů vytvořila kapela původní repertoár a hned následovaly první koncerty. Od května 2010 začali SWYV vystupovat v šestičlenné sestavě, čímž posílili svůj hudební projev i pódiovou show. V srpnu 2010 natočili svůj debut s názvem EP 2010. Posíleni velkou řadou koncertních vystoupení (i po boku známých zahraničních kapel) se SWYV přihlásili do druhého ročníku soutěže MetalGate Massacre, kde postoupili do finále a v květnu 2011 soutěž vyhráli. Získali tím jako první cenu možnost natočit album u MetalGate Records, kterou využili a plánovaný The New World Order se stal skutečností. Současně s natáčením alba si kapela změnila název na Suffocate With Your Fame (SWYF).

BIO (EN):

The band was established in the midst of summer holiday of 2009 as a merger of two other bands from Černošice, False Hope and Back to Grape, under the name Suffocate With Your Vomitus. Six weeks later, the band had its first compositions ready and proceeded to first live shows. Since May 2010, SWYF plays in six-member lineup, thus strengthening their music as well as stage presentations. In August 2010, the debut entitled EP 2010 was released.  Encouraged by a number of live shows (even alongside known foreign bands), SWYF entered the second installment of MetalGate Massacre metal bands contest, advancing to the final round and winning the contest in May 2011. The first prize was an album deal under MetalGate Records, which the band took, thus making The New World Order a reality. Parallel to recording the album, the band changed its name to Suffocate With Your Fame (SWYF).

 

 

Vystupovali jsme s :

CARNIFEX(USA), SUFFOKATE(USA), ATTACK ATTACK!(USA), BLIND WHITNESS(CAN), KING CONQUER(USA),TRIGGER THE BLOODSHED (UK), TEXAS IN JULY(USA), Drown My Day(POL), My Autumn(RUS), Corpse For Breakfast(AUT) ,Here comes the Kraken(MEX), Ease of Disgust(RUS), Unhale(AUT), ShowYourTeeth(AUT), Wasted Bullet(NED), Inarcadia(AUT),  Ocean With Tragedy(NED), Smashed Face(CZE), The Dead Lay Waiting(UK), The Southern Oracle(HU), Truth and its burden(JAR), God Defamer(SK)Stab(BEL), Planey(DE), Modern Day Babylon(CZE), Noostrak(CZE),........

 

 

 

 

Bio a historie

Suffocate With Your Vomitus vzniká v polovině letních prázdnin 2009 v Černošicích. Původní SWYV je sjednocení 2 černošických kapel: False Hope(Kuba - Kytara, Jirka - Zpěv) a bohužel již rozpadlých Back to Grape(David - Bicí, Matouš - Kytara). Jediný člen mimo byl Tony - Basa, ovšem Tony již dříve fungoval v předchůzcích FH. Po měsíci a půl byl první materiál na světě a pak následovaly i první koncerty.

Od té doby SWYV stále vymýšleli, zkoušeli, koncertovali ve stejné sestavě, až do začátku léta. Přicházející Adam(bubeník FH) se chytá postu baskytary a Tony si bere do rukou kytaru. Od Května 2010 již fungují v 6 člené sestavě. Na konci srpna SWYV poprvé zavítají do studia. 2 denní pobyt ve studiu Solisko přináší první ovoce v podobě EP 2010.

Během roku existence se nám podařilo hrát společně s výbornýma  kapelama z čech, ale i ze světa.

V květnu roku 2011 jsme vyhráli soutěž MetalgateMassacre v Praze a s podepsáním smlouvy s MetalGate a s nový albem na cestě jsme se rozhodli, že pro lepší vývoj kapely bude rozumné se přejmenovat. Změna názvu nemění absolutně nic na sestavě ani na stylu. Suffocate With Your Fame obrazně znamená zadusit se svojí slávou. Má to reflektovat naše pocity o světě a o dnešní materialistické/chamtivé společnosti zároveň s názvem alba, které se bude jmenovat New World Order, které vyjde v řijnu 2011.

Ohromný dík patří:

                                  Collapse Beneath It - brothers from other mothers!! R.I.P.

                                  CrawlBack - booking agency

                                  Chance To Dance - booking agency

                                  NGC fans + Club Kino (Michal Strejček) - naše domovský město, lidi, club!!

                                  Rodiny - za podporu hudby, kterou spousta lidí odsuzuje!!