Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Suffer punk-rock / Třeboň

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • 01 Intro (LP 2012) 1 094 ×
 • 02 Call of memory (LP 2012) 1 419 ×
 • 03 Same old times (LP 2012) 847 ×
 • 04 B-song (LP 2012) 629 ×
 • 05 Sleepers (LP 2012) 520 ×
 • 06 Scary alley (LP 2012) 437 ×
 • 07 The last drive (LP 2012) 382 ×
 • 08 Daily dogs war (LP 2012) 402 ×
 • 09 One day (LP 2012) 395 ×
 • 10 Devil queen (LP 2012) 314 ×
 • 11 Finally (LP 2012) 304 ×
 • 12 Outro (LP 2012) 251 ×

Novinky

--- Kompilace "LET’S FIGHT TOGETHER" - nový song ---

Vítáme Vás v novém roce přátelé! V půběhu 01/2010 se chystáme natočit jednu zbrusu novou skladbu na připravovanou kompilaci STUDIA KAMARÁD - "LET’S FIGHT TOGETHER ", která by měla spatřit světlo světa v prvním kvartálu tohoto roku. Jakmile bude tato venku, dáme okamžitě vědět. Následně započneme přípravy na nové full-lenght CD, na které se už teď moc těšíme. :) Mimochodem, zřídili jsme SUFFER facebook profil, kde se můžete přidat a získávat pravidelnější info ze SUFFER života :)


--- SUFFER nezahrají na FINAL PARTY ---

SMUTNOU NOVINKU NA POSLEDNÍ CHVÍLI PŘINÁŠÍME ZE ZÁKULISÍ KAPELY. OSUD TOMU NEPŘÁL A KAPELA MUSELA ZRUŠIT SVOU ÚČAST NA FINAL PARTY 25.12.2009.

vikk

BASÁK VIKK MÁ PRASEČÍ CHŘIPKU A TAK I KDYŽ JE PRASETEM PO CELÝ ROK, TENTOKRÁT MUSÍ ZŮSTAT V KARANTÉNĚ. DRŽÍME MU PALCE A DOUFÁME, ŽE PTAČÍ CHŘIPKA NEBO NEMOC ŠÍLENÝCH KRAV SE MU DO BUDOUCNA VYHNE...


--- VIKK - back from the dead! ---

Osud tomu zřejmě chtěl, že se náš dlouholetej basák a brácha Vikk zase vrátil… Jeho cesta za novými neprobádanými končinami skončila dřív než si plánoval, ale všechno zlý je pro něco dobrý a SUFFER díky tomu můžou přivítat Vikka zpátky na palubě! Midin, kterej Vikka profesionálně nahradil/zastoupil v době jeho „nepřítomnosti“ úspěšně složil zkoušku dospělosti (rozuměj – odmaturoval) a nyní je to on, kdo se vydává vstříc neznáménu – odjíždí studovat do Brna. Takže tomu není tak, že by Vikk přišel a řek: „Milej Midine, díky, žes mi zahřál židli a teď šup šup, ať už tě tu nevidim“ :) Rádi bychom Midinovi touto cestou poděkovali za super čas, kterej jsme s nim strávili a za jeho nasazení a zápal při učení se songů a hraní koncertů. Kdo jste měli to štěstí Midina vidět naživo nám určitě dáte za pravdu, že mu to sakra šlo! No a jelikož je Vikk hyperaktivní magor, kterej musí pořád dělat tisíc věcí najednou (momentálně se zabarikádoval v českobudějovickym klubu Velbloud, kde se snaží pozvednout kulturní život a probudit Budějčáky spící nad půlitrama budvárku), tak se čas od času stane, že nebude moct hrát nějakej koncert. V tu chvíli bude povolán do zbraně právě starej mladej Midin a vy budete mít šanci ho zase vidět v akci! Takže… přátelé a kamarádi… ano, Vikk je zpátky, ale Midin je taky pořád člen posádky, takže se nelekejte, když uvidíte basovat jednou toho a podruhý zas toho :)

Midine, díky! Vikku, vítej zpět brácho! SUFFER STRIKES BACK AGAIN!

A pokud máte pocit, že se toho teď v Safřím táboře moc neděje, že o nás není vidu ani slechu, tak jste na omylu! Celá sebranka pilně cvičí a piluje, mákáme na novejch věcech, abysme už KONEČNĚ taky zas jednou vydali pořádnou desku… Držte nám palce!

Vaši 4 happy guys :)

Mrkněte zatím na malou ukázku našeho vystoupení v Německu, kde jsme otevírali první koncert turné No Use For A Name...

Youtube Video GoI2d8vUvfkYoutube Video GoI2d8vUvfk