Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Suffer punk-rock / Třeboň

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • 01 Intro (LP 2012) 1 095 ×
 • 02 Call of memory (LP 2012) 1 420 ×
 • 03 Same old times (LP 2012) 847 ×
 • 04 B-song (LP 2012) 629 ×
 • 05 Sleepers (LP 2012) 520 ×
 • 06 Scary alley (LP 2012) 437 ×
 • 07 The last drive (LP 2012) 382 ×
 • 08 Daily dogs war (LP 2012) 402 ×
 • 09 One day (LP 2012) 395 ×
 • 10 Devil queen (LP 2012) 314 ×
 • 11 Finally (LP 2012) 304 ×
 • 12 Outro (LP 2012) 251 ×

Novinky

Nové LPčko "BEE-SONGS FROM THE A-CIDE" na světě!

Upraveno:

cover

Po několikaletym procesu, hektolitrech potu a krve, pobytech na psychiatrických léčebnách, cestách kolem světa a tunách spolykaných antidepresiv hrdě a s upřímnou radostí oznamujeme, že náš nový a zároveň poslední hudební počin již brzy spatří světlo světa. Naše nová deska "BEE-SONGS FROM THE A-CIDE", kterou jsme (s)plodili během posledních několika let zavřený ve studiu Rec'n'Roll (studio našeho zpěváka A kytaristy Wyryla a jednoho z našich nejlepších kamarádů Lukáše Pohona) spatří světlo světa 10.11.2012!!! Vychází (jako historicky první deska SUFFER) jen a pouze na vinylu v podobě gatefold (takový to rozevírací) LP a v naprosto limitovaný edici 200ks! Takže neváhejte, ať to neprošvihnete! Objednávejte přes e-shop. No a pokud nepatříte k vinylfreaks, nebo prostě jen chcete mít novou desku SUFFER i v digitální podobě a poslouchat jí při joggingu a vaření, nezoufejte, následně (s lehkým časovým posunem) po vydání LP se objeví v plný palbě v sekci downloads, zdarma a legálně ke stažení. Těšit se můžete na 10 (víceméně) zbrusu novejch songů ve starý dobrý SUFFER náladě...

THE FINAL CHAPTER TOUR 2012

Co by to bylo za release bez koncertů, že ano. Tatadadaaa! S další upřímnou radostí oznamujeme, že pilně zkoušíme, oprašujeme svoje sekery, vyháníme pavouky z aparátů a chystáme se vyrazit křížem krážem přes českomoravský luhy a háje a zahrát sérii koncertů ve vybranejch klubech. Komplet data turné najdete v sekci shows.

A teď to nejdůležitější na konec...

FINÝTO aneb KONEC dobrý, VŠECHNO dobré...

Přestože si nemyslíme, že bysme už patřili do starýho železa, rozhodli jsme se, že 15 let je tak akorát dost a že tadle "třešnička na dortu" v podobě desky a turné bude současně posledním výstřelem, kterej zazní z bambitky jménem SUFFER... Jo, je to tak. I proto nese deska a turné podtitulek THE FINAL CHAPTER. Nečekejte ale žádný tryzny, netruchlete, ale naopak přijďte s náma pobejt, popít, zablbnout... prostě strávit s náma posledních pár koncertů jako za starejch časů!

DĚKOVAČKA

OBROVSKEJ DÍK patří vám všem, kdo jste nás celejch těch dlouhejch 15 let podporovali, měli nás rádi a měli s náma trpělivost. Vážíme si vás a NIKDY na vás nezapomenem! Bylo to s váma supr a pevně věříme, že co největší množství z vás uvidíme na koncertech!

Vaši SUFFER aka Wyryl, Fiti, Vikk & Opitz aka 4 Happy Guys

ZÁVĚREM, pár slov

P.S.: Desku jsme nahrávali, produkovali a vydali sami, bez labelu, bez manažera, bez producenta, prostě DIY, přesně tak, jak to máme rádi a jak to děláme celou historii kapely. Stejně tak i turné bude čistě DIY. Nejsme v OSA (a ani nikdy nebudem) ani v jiný "organizaci", desku a merch budem prodávat za ceny blížící se výrobním nákladům a VŠECHNY peníze, který utržíme za merch a koncerty spolkne právě release našeho posledního počinu. NIKDO nebude z těch peněz profitovat. SUFFER vždycky hráli pro radost svojí a svejch kámošů a tak tomu bude bis zum bitteren ende! FUCK MUSIC FOR PROFIT!


--- SFR: Po dvou letech znovu ve zkušebně! ---

Upraveno:

Youtube Video 1gZYTRhBUkIYoutube Video 1gZYTRhBUkI

Po dlouhých dvou letech jsme se opět sešli, abychom oprášili škopky, kejtry, basu, mikráky a VZPOMÍNKY! Ano přátelé SUFFER  jsou zpátky a připravují se na svoje pod/zimí turné, které bude posledním, výročním a zároveň rozlučkovým! Nepřijdeme s prázdnou. Máme připravenu naší novou a zároveň poslední desku v 15 leté historii kapely.

Brzy se přihlásíme s podrobnostmi a termíny akcí. V listopadu to vypukne!!!