Strip Dolls - O kapele | Bandzone.cz

Strip Dolls rock / Klatovy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Bike'n'roll - SINGL 2016
  Nezařazeno
 • Touch This Light
  Nezařazeno
 • Escape
  Nezařazeno
 • Santa
  Nezařazeno
 • Medvídek
  Nezařazeno
 • Tsunami
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

 

Bára - zpěv, texty

JiříK. - kytara

Poli - baskytara

Miquel - bicí

 

 

2008 - singl Posvátný zlo (cover-Root/Píseň pro Satana)

2009 - demo The Day After Tomorrow

2010 - demo Betrayal

2011 - Strip Dolls

2014 - singl Escape

2015 - singl Touch This Light

2016 - singl + klip Bike'n'roll

2020 - singl + klip Na plnej plyn

 

kontakt: stripdolls@gmail.com

Bio a historie

2008>>Začátkem podzimu přichází Majkl(bicí) do rok starého projektu "Sacred Evil" (Parvak-kytara, JiriK. - kytara, Balik - basa), dva týdny poté nahráváme první singl Posvátný zlo (cover-Píseň pro satana/Root). Do konce roku pak doplňují sestavu Špek (sólová kytara) a Diego (zpěv). Našim novým názvem se stává Damneed.

2009>>Začátkem roku přicházejí první koncerty. Během jara doplňuje stávající sestavu zpěvačka Kamča. Na začátku léta nahráváme demo The Day After Tomorrow. Na podzim odchází Balík (basa) a na jeho postu jej po krátké výpomoci Poliho nahrazuje Peťan (alias Sheryf/Peterson Woody").

2010>>V lednu natáčíme druhé demo Betrayal. Na podzim pak opouští sestavu zakládající člen Parvák (kytara). Od této chvíle funguje kapela pouze ve složení 2 kytar. Koncem roku odchází také Diego (zpěv).

2011>>Rok nejzásadnějších změn v historii. Hned v zimě přebírá pozici zpěváka dosavadní baskytarista Peťan (Sheryf/Peterson W.). U basy jej nahrazuje Prouzič. Ten ale po několika měsících končí a přenechává tento post Polimu, který se k nám vrací po 2 letech. Na podzim nahráváme nové demo (tentokrát poprvé v novém studiu u F. Pelíška). Demo spatřuje světlo světa 24.12.2011-tím se z nás stávají oficiálně panenky:)

2013>>Pravidelně koncertovat s námi přestává Špek. I když s námi zůstává nadále v sestavě, stíhá s ohledem na novou práci jen minimum akcí za rok. Na několika dalších koncertech se objevují kytaristé Dankiss a po několika letech rovněž Parvák.

2014>>Na jaře 2014 s námi naposledy vystoupil Peťan, většinu akcí v tomto roce absolvujeme pouze s jednou kytarou (JiriK.).

2015>>V druhé půlce roku se s námi objevuje kytarista Šimi, od té chvíle zvládáme všechny akce po delší době znovu v plném kytarovém obsazení:)

2016>>Vydáváme singl Bike'n'roll a spolu s ním si nadělujeme první klip od Ondry Soukupa

2018>>Po deseti letech se s námi loučí Kimi a místo zpěvule po ní přebírá Bára - první koncík v této sestavě dáváme 8. června v Auto Da Fé Kladno:)

 

2019>>Kapelu opouští kytarista Šimi

 

2020>>vydáváme nový singl s videoklipem Na plnej plyn