Strašlivá podívaná - Názory | Bandzone.cz

Strašlivá podívaná folk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Tady a teď (2013 - CD tady a teď)
  Nezařazeno
 • Křižáci (2013 - CD tady a teď)
  Nezařazeno
 • Houslistka (2013 - CD tady a teď)
  Nezařazeno
 • Buďte mi pláštěm (2013 - CD tady a teď)
  Nezařazeno
 • Čokoláda (2008 - CD Čokoláda)
  Nezařazeno
 • Na skleněné hoře (2008 - CD Čokoláda)
  Nezařazeno
 • Osudová (2008 - CD Čokoláda)
  Nezařazeno
 • Hodokvas (2002 - CD Údolí včel)
  Nezařazeno
 • Já truchlivý bůh (2000 - CD Krajina mého srdce)
  Nezařazeno
 • Čarovné bylinky (2005 - CD Čarovné bylinky)
  Nezařazeno
 • Faunovo velmi pozdní odpoledne (2002 - CD Údolí včel)
  Nezařazeno
 • Nevěstka (2002 - CD Údolí včel)
  Nezařazeno
 • Cikánka (2002 - CD Údolí včel)
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Tyls

Ahoj,
sorry, marná snaha, poslední přístup před mým naivním je před 4 lety. Za tu dobu kapela nejspíš zanikla, nebo v lepším případě poslala bandzonu zaslouženě k čertu. Jako už hodně mých oblíbených kapel - právě proto, že bandzona k čertu míří už dlouho, k mojí lítosti, protože nám zase zbydou individální adresy bez tak snadné nalezitelnosti, jaká tu byla.
Kaldoh a Tyls - vlastnoruční bigbít

kaldoh

Zdar a sílu!
jsem fanoušek číslo symbolické 123 a Strapo moje 271 oblíbená kapela. Přestože jsem hlavně bigbíťák i do historického folku jsem zakouslej, kór když je takhle razantní. A dostal jsem nutkání zkusit pokračovat v rozjetém, ale nehodami přerušeném tvoření frašky jakoby historické, ale fakticky pohádkové: Jana a Marta, zasazené do Pecky a třicetileté války a na nádvoří toho krásného hradu by měla mít premiéru a s úpravou místních názvů reprízy na Kosti, Lokti, Točníku a kdekoliv. Moc by se mi líbilo, kdyby právě Strapo mi dala novou energii tuhle hru dokončit a spolu zrealizovat. Pár písniček do ní už jsem vymyslel (ale zatím nenahrál). Měli byste vůli a sílu na tom se mnou spolupracovat a hrát muziku i Peckaře, loupežníky, Švédy i císařské, kupce a kejklíře a písně pijácké a dějové a jaké si vymyslíte? Scénáře se mi část ztratila a mám ji jen v kebuli, a ostatně scénář musí být práce společná a na tělo souboru, budete to vy?
Kaldoh a Tyls - vlastnoruční bigbít

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/

Rada Notování

Ahoj kapelo!
POZVÁNKA NA FINÁLE IX. ROČNÍKU NOTOVÁNÍ S VIDEOUKÁZKAMI VŠECH FINALISTŮ je zavěšena právě teď na úvodní straně profilu na Bandzone. Finále proběhne v MUSIC CITY CLUBU 7. června 2012 a my se těšíme na všechny, kteří na něj zavítají!
Rada Notování & všichni okolo www.notovani.cz

Sekvoj

Ahoj!
Kapela SEKVOJ s nevšedním potěšením hlásí obměnu svého zdejšího playlistu! Ke třem nedávno zavěšeným písničkám nahraným při výročním koncertě 6. listopadu 2011 přibylo jedenáct dalších živých nahrávek z 8. září 2011. Nová várka písniček je záznamem zvuku naší tříchlapové sestavy bez hostí, ve které v současné době vystupujeme.
Krásné Vánoce, bohatého Ježíška, veselého Silvestra
a šťastný a veselý rok 2012 přejou
strejci Sekvojáci – www.sekvojmusic.cz

Sekvoj

Ahoj!
Srdečně zveme všechy k poslechu nových live nahrávek z našeho nesoutěžního vystoupení v 1. semifinále Notování 3. března 3011, které přibyly do playlistu našeho profilu na Bandzone!