Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Story Time hardcore-pop / Most

„NOVÝ SINGL A VIDEOKLIP JE VENKU!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

JE TO VENKU!

Upraveno:

JE TO TADY! Náš úplně nový, nehraný a neokoukaný song s videoklipem! Za tímhle hodně skoro pětiminutovým videem se skrývá několik měsíců dřiny, několik zdařilých pokusů o demo ve zkušebně, dva dny nahrávání u Damči na Slapech v Ateliér studio, víkend natáčení na Klínech v mrazech, v lese, v minimálním oblečení.
Po tomhle všem ti dáváme tohle! A pokud se ti to líbí, dej tomu lajk, okomentuj to a sdílej to všem svým kamarádům!

Nezbývá nic jiného než poděkovat mistrovi zvuku Damiánu Kučerovi, mistrovi střihu Petrovi Zoubkovi, hlavním hercům Honzovi Žákovi a Máje Kindlové a taky vedlejším hercům a všem co se na tomhle všem podíleli a pomohli!

UŽIJ SI POSLECH, je to fakt bombička!

‪#‎WCNSEOD‬
________________________________________________

THE NEW SINGLE AND MUSIC VIDEO IS OUT NOW! 
We proudly introduce to you, the result of our hardwork in past 2 months. Many thanks to master of sound and producer Damián Kučera, also thanks to master of cut Peter 'Parker' Zoubek, the main actors Honza Žák and Mája Kindlová and those who helped us with this project!

Youtube Video WyGgg8zCDZoYoutube Video WyGgg8zCDZo


3.3.2016 OFICIÁLNÍ VYDÁNÍ NOVÉHO SINGLU A KLIPU

A je to TADY!

Veškerý úpravy, nahrávání, natáčení jsou u konce. Klip je ve finálním střihu a vše se blíží do grand finále! 

Oficiální vydání klipu k novému singlu kapely Story Time, který nese název 'We Can Never See Each Other Down' , proběhne prostřednictvím facebooku a portálu YouTube dne 3.3.2016 v 20:00. 

Odkaz na událost : https://www.facebook.com/events/1671901506423243/

Odkaz na YT kanál : https://www.youtube.com/channel/UCBsYzXmEKtOFvmKJvWIDaZA

Osobně mám z výsledku nahrávání songu velikou radost a věřím, že jí budete sdílet se mnou. 

SEE YA 3.3.2016, Sdílejte, lajkujte, komentujte, milujte.

#WCNSEOD


ČŮŮŮS...Máme tu pár novinek

ČŮŮŮS...Máme tu pár novinek, pár porno fotek o který bychom se s tebou chtěli podělit. Jednou z nich je ta, že jsme úspěšně nahráli a pomoci šikovných rukou Damiána Kučery i zmasterovali dalších z našich songů. Zajímavostí je, že tenhle song NIKDY NEBYL ZAHRÁN ŽIVĚ, a to je jeden z mnoha důvodů proč se na něj máš těšit. Ten další je, že na něj budeme točit ultrapřísnej klip, v kterym rozmrdáme naše nástroje a budeme u toho neúnavně kejvat hlavou.

Daleko důležitější je ovšem fakt, že do naší sestavy se oficiálně přidal Martin ŠTUDY Student, dřívější baskytarista kapely Noire Volters, nyní na pozici kytaristy, vokálisty, fotbalisty a hokejisty.
Študy s námi již v minulosti odehrál několik koncertů a jel s námi i na do již zmíněnýho studia na Slapech, nahrát ten super ultra mega song, co si ještě neslyšel, ale až ho uslyšíš, tak už nebudeš chtít slyšet nic jinýho.

Sleduj dál náš facebook, instagram, twitter (jmenujeme se tam vesměs stejně jako tady), ať nic nepropásneš, protože se blíží várka neuvěřitelně suprovejch koncertů na kterejch si prostě nemůže dovolit nebejt.

Dole v galerii se mrkni na fotky.

Měj se, Pa <3

-Viki

‪#‎poppunk‬ ‪#‎storytime‬ ‪#‎hardcore‬ ‪#‎easycore‬ ‪#‎budetomorda‬‪#‎mamevkapelekrasavce‬ ‪#‎holkybudousilet‬