Stíny úsvitu - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stíny úsvitu crossover-rock / Kladno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Michal Koberstein - kytara,zpěv

Jan Klement - baskytara

Radek Břicháč - bicí

 

Hudba a texty - Michal Koberstein, kromě textů : Vůně dálky,Klam - Kateřina Kořínková

                                                                                      Obzor - Karel Čížek

 

Radek Břicháč se narodil 5.9.1971 v Mariánských Lázních.Zde navštěvoval Zuš F.Chopina obor bicí nástroje,a při této škole také orchestry Junior Big band a Dechový orchestr.Dále vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka u pana prof. Ivana Smažíka.Při studiích,ale i poté získával zkušenosti v mnoha orchestrech a kapelách : Orchestr Činohry Národního divadla,Normál people,Return to silence,Window,Trevor Blanchet,Laura a její tygři,Fabrik,Kapela Davida Krause a také zahraniční angažmá na lodi v USA  Miami. V současné době je kromě kapely Stíny úsvitu členem jazzrockové kapely Jazzmazec.Kromě koncertní činnosti se věnuje také výuce bicích nástrojů na 1. Zuš Kladno a Zuš Říčany,kde vede bicí soubor Samba band.Zastupuje firmy MAPEX a ANATOLJAN jako firemní hráč.

Bio a historie

,,Jde o to,jestli chceš víc stíny nebo úsvit..."

,,Všichni se chcem dostat na světlo,ale pořád se objevujou nějaký stíny..."