Loss of Punk - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Loss of Punk punk-rock / Nové Město nad Metují

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Vesničtí mládenci se rozhodli, že by mohli skusit dělat něco jiného než orat pole. Skusili popadnut nástroje a začít hrát. Nešlo to tak jak si mysleli, tvrdě dřeli, ale nešlo to stejně. Když žně dospěli ke svému konci, tak se zčista jasna zrodila kapela s názvem E.Z-Elektrické Zařízení. Elektřina proudila v naší krvi když jsme hráli v 10 stupňových mrazech v garáži. Potom přišlo jaro a elektřinu jsme již nepotřebovali, proto jsme se rozhodli, že to chce novej vypeklitej název.Zapojili jsme naše mozkové buňky a dospěli jsme k názoru, že nejlepší řešení bude jmenovat se Stále Jinak. Snažíme se hrát už nějakej ten měsíc. Pokroky sou, ale chce to stále dril kill dril.