Srnčí a kočičí - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Srnčí a kočičí jazz / Tišnovská Nová Ves

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Klobouk ve křoví (záznam ze zkoušky)
  Nezařazeno
 • Nebe na zemi (záznam ze zkoušky)
  Nezařazeno
 • David a Goliáš (záznam ze zkoušky)
  Nezařazeno
 • Norwegian Wood – Blackbird (on-line corona koncert 13.3.2020)
  Nezařazeno
 • My Funny Valentine (on-line corona koncert 13.3.2020)
  Nezařazeno
 • Klobouk ve křoví (on-line corona koncert 13.3.220)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela „Srnčí a kočičí“ je amatérské uskupení přátel z malé vsi na Vysočině, které spojila v roce 2017 záliba v hudební improvizaci. Ať už se jedná o jazz, který je sám na improvizaci založen, nebo o jiný žánr, Srnčí a kočičí vždy projevuje „živočišnou“ touhu nenechat notu na notě a vykřesat z námětu pulzující život, a ten přenést na podium a k posluchači. S tímto pojetím každou interpretací tvoříme unikátní příběh, který se jako takový nebude už nikdy opakovat.
Slovy kapelníka: „Skladby hrajeme myslím různorodé, o žánr nám vlastně vůbec nejde. Ano, jazz hrajeme, máme ho rádi a používáme ho jako zdroj inspirace. Začali jsme jazzovými standardy, ale později se přidala i zpracování populárních písní, např. od Stinga, Beatles či Jaroslava Ježka. Věřím, že přibudou i písně vlastní. Ostatně, učitelka angličtiny, grafik, manažer, skladatelka a fyzik z toho určitě něco vysrnčí a/nebo vykočičí:-)“
Martin Steiner – piano, housle
Lucie Nezbedová – zpěv, klarinet
Martin Nezbeda – kontrabas
Tomáš Křišťan – saxofony, klarinet, perkuse
Anna Mikolajková – bicí, flétny