Splašený konĚ - Novinky | Bandzone.cz

Splašený konĚ punk-big-beat / Písek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Řekni (živě)
    Nezařazeno
  • Besídka (živě)
    Nezařazeno
  • Tma (živě)
    Nezařazeno

Texty písní

(Upraveno: )

Nemůžete si vybavit texty našich písní, protože to je už dlouho, co jste je slyšeli? Špatně jste tenkrát rozuměli, protože vám tělem rezonovaly temné basové tóny umocňované údery kopáku? Nebo jste se nechali zachytit svůdnými riffy sólové kytary a nic jiného jste už prostě nedokázali vnímat? Nebo jste prostě šli koupit nový, popř. vypustit starý pivko? Nevadí! Kapelník Luděk právě do sekce Alba nahrál všechny texty našich písní. Můžete si tak v klidu přečíst, o čem vám zazpíváme 21. března se Zlem z Jihu na našem společném koncertě v Divadelce!

V březnu v Divadelce

V listopadu nás nikdo nevypískal a my si to přebrali tak, že nás chcete slyšet znova. Proto jsme naplánovali další koncert. A abychom na vás nebyli sami, v sobotu 21. 3. 2020 s námi v Divadelce vystoupí Zlo z Jihu. Přijďte si užít srandu u pivka a bigbítu!

Odkaz na detail koncertu

Co nového?

(Upraveno: )

Děkujeme všem, kteří s námi minulý týden byli v Podčáře! Moc jsme si to užili a doufáme, že se líbilo i vám. Potěšila nás slova chvály a neméně si ceníme i kritických postřehů. Vlily nám *** do žil (pod hvězdičkami si představte, co sami preferujete) a elán do dalšího počínání. Dneska jsme opět pilně zkoušeli, abychom, až se příště společně potkáme, byli zas o kousek lepší.

V právě probíhající předvánoční době chystáme několik překvapení, o která se určitě podělíme. Buďte na příjmu! ;-)