Spite Inc. - Novinky | Bandzone.cz

Spite Inc. thrash-metal / Náchod

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Smrt je blízko - NOVINKA 2022
    Nezařazeno

Turné 2022 u konce

(Upraveno: )

Naše podzimní mini-turné na podporu nového alba MMXXII jest za koncem!

Na první zastávce jsme svou přítomností poctili náš domovský klub Basswood republic v Náchodě. Tam to odstartovali mladí dravci BLACK INSIDE. Při našem přídavku se k nám improvizovaně a mile překvapivě připojila naše pěvecká "bejvalka" Ája. A velkolepé finále pak dodali naši kámoši z dalekého Polska IN THE NAME OF GOD.

Poslední zastávka tour se uskutečnila v královehradeckém AC Klubu. Tam bohužel pro nemoc nemohli vystoupit BLACK INSIDE. Program tak doplnilo několik velmi zajímavých improvizovaných vystoupení. Ať už to bylo pár coverů od o něce slavnějších kolegů z Bay Area, nebo finále v podobě akustického setu INPAIN. Večer se vydařil na výbornou, stejně jako celé tour.

Spousta DÍKŮ jak prase patří všem, kteří svým dílem přispěli k uskutečnění i průběhu obou koncertů. Krom výše zmíněných jsou to Roman Kalenda (zvuk), Pavel Špryňar (světla), Monika Zocherová (fotky), Kryštof Trávníček (Kriss Grass), personál obou klubů a samozřejmě všichni návštěvníci, díky kterým měly oba večery super atmosféru. DĚKUJEME

Pár obrázků z akcí najdete v galerii.

Pro nás ovšem rok 2022 jestě nekončí, neb jsme zahájili přípravy dalších velkých věcí pro rock následující.

Sancha Ooo